Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich :)

Na wiosnę a jak się uda to już na jesień,zamierzam rozpocząć budowę w Przyszowicach pod Gliwicami i z tego powodu ogromna prośba do Was :

Prosiłbym o namiary na sprawdzone ekipy od budowy,dachów,tynków,wylewek,instalacji itp.

Już na tym etapie chciałbym zaklepać sobie ciągłość prac.

Ekipa może być przyjezdna z gór,dolin itp,zakwaterowanie się skombinuje ;)

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

 

Witam serdecznie, namiary posyłam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

jeśli chcesz ekipę z gór to polecam z czystym sumieniem tych co robili u mnie instalacje wod-kan i ogrzewanie,ekipa jest solidna,nie drinkująca.Ja budowę mam już za sobą od ok 2 lat ale wiem na bierząco co dzieje się z tą firmą bo krązy cały czas wsród moich znajomych,którzy się budują więc mogę się dowiedzieć więcej szczegółów

na ich temat i zdobyć kontakt bo ja już nie posiadam żadnego namiaru aktualnie na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poszukuję fachowca do wykonania instalacji wod - kan. Budowa w Imielinie. Jeżeli ktoś ma namiary na dobrego i niedrogiego fachowca, to poproszę o namiary. Z góry serdecznie dziękuję.

 

PS. Przepraszam tych którzy pisali na priv nt. stempli. Nie odpisałem bo coś nie działa w prywatnych wiadomościach. W ogóle gubię się trochę w tym nowym forum. Temat stempli nieaktualny.

Witam

znam dobrą firmę jeśli chodzi o instalacje wod-kan i ogrzewanie robili u mnie i u teściów i jeszce u innych znanych mi osób (poczta pantoflowa) nie znam do nich kontaktu ale mogę dopytać bo niedawno robili u mojej siostry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A brama jaka ma być?kuta???jak tak to mogę polecić ekipę co mi robiła balustrady balkonowe kute i teraz będą robić bramę też ;)
To ja się chętnie załapię na ten kontakt. Z góry dzięki.

 

Szukam też fachowca do podbitki, jeśli ktoś ma ciekawy namiar, bo coś do tej pory się nie składa... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się chętnie załapię na ten kontakt. Z góry dzięki.

 

Szukam też fachowca do podbitki, jeśli ktoś ma ciekawy namiar, bo coś do tej pory się nie składa... .

 

Proszę bardzo ;)

Tel.602-740-895 Pan Wilhelm,nazwiska nie pamiętam.Dzwoń dopiero w piątek przyszły bo ja dziś do niego dzwoniłam i jest na wczasach ;).

A podbitkę u mnie robią górale,tzn za 2 tyg dopiero bo łazienkę narazie kafelkują ;).30zł/m2 z ociepleniem części nad podbitką.Jak chcesz namiar to daj znać ;),ale nie wiem czy samą podbitkę będą chcieć zrobić bo mają dość dużo pracy i przeważnie robią to z ociepleniem odrazu.ale spróbować można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

jeśli chcesz ekipę z gór to polecam z czystym sumieniem tych co robili u mnie instalacje wod-kan i ogrzewanie,ekipa jest solidna,nie drinkująca.Ja budowę mam już za sobą od ok 2 lat ale wiem na bierząco co dzieje się z tą firmą bo krązy cały czas wsród moich znajomych,którzy się budują więc mogę się dowiedzieć więcej szczegółów

na ich temat i zdobyć kontakt bo ja już nie posiadam żadnego namiaru aktualnie na nich.

 

Nie działa mi wysyłanie prywatnych wiadomości więc odpisuję na pytania publicznie.Firma ma swoją stronę internetową- http://www.lexbud.com u mnie robili instalację ale robią wszystko oprócz dachu,elektryki,ocieplenia tyle co ja wiem to napewno są uczciwi,solidni i godni polecenia nie wiem jak z ceną bo jak u mnie robili instalacje to cenę mieli taką średnią ale też nie warto brać taniej firmy bo wiadomo jak to się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi wysyłanie prywatnych wiadomości więc odpisuję na pytania publicznie.Firma ma swoją stronę internetową- http://www.lexbud.com u mnie robili instalację ale robią wszystko oprócz dachu,elektryki,ocieplenia tyle co ja wiem to napewno są uczciwi,solidni i godni polecenia nie wiem jak z ceną bo jak u mnie robili instalacje to cenę mieli taką średnią ale też nie warto brać taniej firmy bo wiadomo jak to się kończy.

Dziękuję bardzo za namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na rozliczenie sie z ekipą od podłogowki.

ile Waszym zdanie powinien kosztowac ten etap prac:

 

-140 m2 rurek kładzionych co 10 cm

-rozdzielacz viessmanna na 10 obwodow 2000zl ????

-szfka viessmann

-miedziane rury pod kolektor słoneczny jakies 25 m

 

-układnie styro na 220 m2 na chudziaku bylo 9 cm roznicy poziomu wiec trzeba bylo podsypac piaskiem i tak jest styro 9cm do 15 cm grubosci.

 

wyceniono mi to na 13 kpln.

jak to widzicie???

 

http://images46.fotosik.pl/301/b6fb605663fd4227m.jpg

http://images42.fotosik.pl/214/451a5ca301393edam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 80mariusz80

Sprzedam rurę drenarską fi100 z nawiniętym już włóknem syntetycznym do filtracji wody gruntowej, dłg. ok. 6m oraz kolanka do drenów, ok. 5 szt. Zostało mi na budowie. Odbiór osobisty - Ornontowice, pow. mikołowski.

Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt na PW lub GG 9935202; zmierzę i policzę dokładnie. Mogę też przesłać zdjęcia. Ceny do uzgodnienia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umawiałem się.

to ekipa polecana robila u kolegi obok i generlnie jestem zadowolony ze zawitali do mnie (takie czasy).

pozdrawiam

Fakt, że tu pytasz dowodzi, że cena lekko cię zaskoczyła... Pozostaje tylko się potargować albo od razu zapłacić. Oni mówią 13, Ty powiedz 9. Skoro oni się nie umówili, to też niech to będzie ich problem. Zobaczysz co oni na to. Jeśli to ostatnia ich robota u Ciebie - powinno być łatwiej.

A czasy? Jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam od nich zestawienie zakupów na kwotę 10 000

rurki do ogrzewania , spinki tasmę z rastrem rurki miedziane, redukcje szafkę i rozdzielacz

tylko problem w tym ze muszę sprawdzic te ceny bo wiadomo ze wykonawca che doliczyc sobie cos do materiałów

a umowa ustna oczywiscie :) była ze materiał jest ich a płacę za robociznę za cały dom w granicach 7 k.

bede u nich kupowal jeszcze piec i zasobnik kolektory wiec cena ogolnie mnie troszke zaskoczyła zwazywszy ze siedzieli ze 4 dni

Mamy tu w Tychach problem z wykonawcami jak dzwonilem do paru od co to zrobią chętnie ale w 2011 dlatego brałem ich od ręki ze tak to okreslę.

czytalem gdzies ze przyjmuje sie cenę za metr podłogowki a ja sobie to jakos usrednię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...