Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Cześć,

 

U mnie dach się kryje, dzisiaj przyjechały okna połaciowe olbrzymy 78x160.

 

Mogę polecać:

- murarzy,

- kier. buda,

- okna dewniane

Jakby co prosze o PW.

 

POSZUKUJĘ - palety porothermu/uniporu etc. nie ważne jakiej firmy, grubość - może być 24 lub 25 cm. P+W - Muszę domurować małą ściankę na poddaszu.

 

Może komuś coś zostało po budowie i chciałby się pozbyć?

Jakby co to tel. 509631262

Ocbiorę osobiście.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich Budujących.

 

Chętnie przyłącze sie do tematu i powymieniam doświadczeniami, choc moje narazie niewielkie... Ruszamy ok 21 czerwca z budową. narazie się rozglądamy robimy zakupy.

 

To co już wymarudziłam:

- stal - 2,10 zł z kg

- protherm 25 wienerbergera - 5,15 zł za szt

- bloczek fundamentowy 12 - 2,4 zł / szt

 

Wszystko z transportem.

Gdyby ktoś miał namiar na w/w towar w niższej cenie chętnie skorzystam.

 

Będę też szukać betonu, więc jakby ktoś miał jakieś ciekawe namiar to również będa wdzięczna.

 

Pozdraiwam,

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Budujących.

 

Chętnie przyłącze sie do tematu i powymieniam doświadczeniami, choc moje narazie niewielkie... Ruszamy ok 21 czerwca z budową. narazie się rozglądamy robimy zakupy.

 

To co już wymarudziłam:

- stal - 2,10 zł z kg

- protherm 25 wienerbergera - 5,15 zł za szt

- bloczek fundamentowy 12 - 2,4 zł / szt

 

Wszystko z transportem.

Gdyby ktoś miał namiar na w/w towar w niższej cenie chętnie skorzystam.

 

Będę też szukać betonu, więc jakby ktoś miał jakieś ciekawe namiar to również będa wdzięczna.

 

Pozdraiwam,

Monika

 

Witam,

a gdzie budujecie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam od nich zestawienie zakupów na kwotę 10 000

rurki do ogrzewania , spinki tasmę z rastrem rurki miedziane, redukcje szafkę i rozdzielacz

tylko problem w tym ze muszę sprawdzic te ceny bo wiadomo ze wykonawca che doliczyc sobie cos do materiałów

a umowa ustna oczywiscie :) była ze materiał jest ich a płacę za robociznę za cały dom w granicach 7 k.

bede u nich kupowal jeszcze piec i zasobnik kolektory wiec cena ogolnie mnie troszke zaskoczyła zwazywszy ze siedzieli ze 4 dni

Mamy tu w Tychach problem z wykonawcami jak dzwonilem do paru od co to zrobią chętnie ale w 2011 dlatego brałem ich od ręki ze tak to okreslę.

czytalem gdzies ze przyjmuje sie cenę za metr podłogowki a ja sobie to jakos usrednię :)

 

Ja mam ekipę z Tychów. Podłogówka wszędzie (ok 130 m) plus trzy ściany z ogrzewaniem ściennym. Materiały: Kan-therm, dwa rozdzielacze, termostaty w każdym pomieszczeniu, styropian 3 cm sytemowy - ok 10 tyś plus robocizna 3 tyś. (plus 7% vat).

Na górze sami rozkładali sobie folię pod styropian, na dole my sami (bo dawaliśmy papę i nasz styropian oprócz ich systemowego).

Powiem tak, byłąm na nich zdecydowana bo byli szczerze polecani, świadomie nie szukałam najtańszych. Do innych robót na budowie brałam najtańszych i ... się nie chcę denerwować. A ekipa od ogrzewania od początku do końca spisała się na piątkę. Gdyby wszyskie ekipy takie były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...