Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć, możecie mi podpowiedzeić skąd można wziąć słup pod tymczasowe przyłącze elektryczne?

Okolice Będzina, Bytomia.

 

a po co ci słup :) ja zbiłem ze sobą 2 grube stemple 4m, jak sie okazało i tak było za wysoko.. spokojnie tak 5m wystarczy

tylko trzeba wkopać w ziemie, tak z 1metr. przyjechali z Enionu, podciągneli kabel i ... jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, możecie mi podpowiedzeić skąd można wziąć słup pod tymczasowe przyłącze elektryczne?

Okolice Będzina, Bytomia.

 

Czy kabel będzie przechodził nad drogą?

Jeśli nie to spokojnie możesz zrobić "słup" z dwóch kantówek, dwóch stempli, albo kawałka drzewa rosnącego nieopodal na Twojej działce.

Jeśli tak to albo konstrukcje wzmocnisz "A" albo dasz jednak fachowy słup np. z demobilu.

W obu przypadkach pogadaj z elektrykiem, który będzie ten przyłącz robił. Skorzystaj z jego doświadczenia i znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie sa sensowne rozwiazania aby miec doby i tani internet w domku oraz TV ?

sprawdzalem na stronie NETI - nistety na boowej wsi nie ma warunkow tecnicznych :(

TV - to chyba Polsat lub n (C+ troche drogo wychodzi)

 

czy bede skazany na TePse ?

 

 

Nie wiem jak na borowej wsi, ale ja bede budować w Bujakowie i tam jest Internet radiowy. Na bardzo dobrym poziomie, wszystko fajnie śmiga. A jeżeli chodzi o telewizje to w necie możesz poszukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...