Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Poszukuję garażu (blaszaka) na budowę - może ktoś jest juz na finiszu i chce sprzedać?

 

Mam do sprzedania kontener biurowo-socjalny (taki jakich używają firmy na budowach), o wymiarach 2,5x6m. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę przesłać zdjęcia. Kontener do odbioru w Przyszowicach k. Gliwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

kochani chce ogrodzic dzialke siatka lesna, potrzebuje okolo 80-90 m, gdzie takowa zakupic, pamietacie moze cene ?

ile potrzebowalabym stempli, aby te siatke przytwierdzic ? co ile sie daje co 2 m ? mozecie poradzic kochani ?

Spróbuj w tej hurtowni, zajmują się ogrodzeniami.

Dirox - Ogrodzenia

ul. Kozielska 14

44-153 Sośnicowice k/Gliwic

tel. +48 880 494 634

Sprzedają też przez Allegro - http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3961267

Ale akurat mi się udało taniej kupić słupki ogrodzeniowe bezpośrednio u nich niż przez Internet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F5 - ja podlewałam sowicie, tak mi kazała ekipa od wylewek. Poza tym wylewki robiliśmy w największe upały, bez okien :( Dodatkowo poobkładaliśmy folią. Na razie jest ok.

 

Ale co to znaczy podlewasz sowicie :) lejesz szlaufem wodę na wylewkę??? niebardzo wiem jak sie do tego zabrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis wymogów dla podwykonawcy ław i płyt fundamentowych.

Firma Kaja Systemy Kontenerowe wynajmie podwykonawcę do prac ziemnych – wykopy, zbrojenie, szalunek, bloczki fundamentowe wraz z zalaniem płyty, czyli fundamenty kompletne (przygotowane fundamenty do ciągnięcia ścian w późniejszym etapie w górę) przy nowopowstającym osiedlu mieszkaniowym w Tychach przy ulicy Oświemcijskiej. Inwestorem jest firma System400 http://www.system400.pl.

Ogólna specyfikacja robót:

• Czas trwania budowy 3 lata.

• Do wykonania 25 fundamenty w 7 układach (dostępne na stronie www inwestora i w siedzibie firmy)

• Ławy

o Stal A – II

o Beton B-25

o Wysokość ław 30 cm.

o Głęb. posad. Min. 100 cm.

Pełna dokumentacja projektu budynków mieszkalnych (jednorodzinnych) znajduję się w siedzibie firmy z możliwością wglądu.

Dane kontaktowe

Kaja Bogdan Bańczyk

43-190 Mikołów

Ul. Pokoju 2

http://www.kaja.info.pl

Osoba kontaktowa: Bogdan Bańczyk (właściciel) 607 035 321

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w tej hurtowni, zajmują się ogrodzeniami.

Dirox - Ogrodzenia

ul. Kozielska 14

44-153 Sośnicowice k/Gliwic

tel. +48 880 494 634

Sprzedają też przez Allegro - http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3961267

Ale akurat mi się udało taniej kupić słupki ogrodzeniowe bezpośrednio u nich niż przez Internet :)

dzieki dobry czlowieku :)

 

 

sluchajcie, jak sie dogadujecie w sprawie wspolnego plotu z sasiadem ?

umawiacie sie na koszty na pol, czy olewacie sprawe ? czy ewentualnie taki sasiad moze mnie zmusic, abym sie dolozyla do jego wymyslnego plotu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakub a kibelka moze nie masz odsprzedać? :) poblisku mam, to bym chętnie wzięła. bo kontener mi nie potrzebny.

 

Wiem, że marudzę i że Panowie podobno sami sobie zbiją jak im deski i gwoździe dać, ale gdyby jednak ktoś miał odsprzedać "wychodek" to dajcie znać.

 

Pozdrawiam,

Monia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

sluchajcie, jak sie dogadujecie w sprawie wspolnego plotu z sasiadem ?

umawiacie sie na koszty na pol, czy olewacie sprawe ? czy ewentualnie taki sasiad moze mnie zmusic, abym sie dolozyla do jego wymyslnego plotu ?

temat dla mnie świeży :)

tylko na razie tymczasowe ..

sąsiad .. jeszcze nie wiem .. hmmm. . więc poinformowałem, że będę robił tymczasowe na własny koszt :) i robię w granicy na co się zgodził ;)

 

zmusić do zapłaty nie ma możliwości

i jeśli nie chcesz ogrodzenia to możesz się nie zgodzić na wykonanie w granicy i wtedy powinno być odsunięte na tyle, aby przy wykonywaniu

i konserwacji później nie wchodził na Twoją działkę .. czyli ok. 0,5m (zwyczajowo) nie ma na to chyba jakiegoś dokładnego przepisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani doradźcie!!!!!!!! Umówiłam się z ekipą do ociepleń budynku na robociznę z materiałem (materiał konkretnych firm), ale poprzywozili inne (czyt. innych firm), nie wiem czy lepsze czy gorsze, doradźcie czy styropian Polstyr lub Styropian Fasada 040 Kępno może być czy to są jakieś badziewie ?????????????? (umawialiśmy się na Arsanit). Czekam na szybką odpowiedź. Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo czy ktos moze powiedziec jakie drzewo jest lepsze na dach ,sosna czy swierk a moze jeszcze jakies inne ,dzieki z gory pozdrawiam

 

Witaj,

z pewnością świerk lub jodła.

Zależy to również od samego drewna czy nie zbutwiałe lub przy ścinaniu było such czyli od jego stanu technicznego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani doradźcie!!!!!!!! Umówiłam się z ekipą do ociepleń budynku na robociznę z materiałem (materiał konkretnych firm), ale poprzywozili inne (czyt. innych firm), nie wiem czy lepsze czy gorsze, doradźcie czy styropian Polstyr lub Styropian Fasada 040 Kępno może być czy to są jakieś badziewie ?????????????? (umawialiśmy się na Arsanit). Czekam na szybką odpowiedź. Dzięki

 

Obydwaj producenci deklarują tą samą jakość wyrobów, te same parametry i zgodność z normami.

Z tego co się oriętuję, to Polstyr 040 fasada jest nieco tańszy od Arsanit Thermo Fasada15...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...