Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam do sprzedania deski szalunkowe ok 8m3 i stemple budowlane 3m x 40 szt oraz 4m x 40 szt. Do odebrania w Orzeszu

tel. 606-20-57-57

 

A te deski jakiej długości? ja potrzebowałabym 2m3.. Mogę prosić o jakieś foty na priva? i cenę oczywiście...

 

 

 

A tak w ogółe,a propos desek. Znalazłam gościa w olkuszku, który sprzedje nowe deski za 360zł za m3. jakoś strasznie tani, ale na zdjęciach wydają się ok. czy ktoś moze kupował deskiw tej okolicy? jak to sie tam kształtuje cenowo?

 

Pozdrawiam,

Monia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej działce stoi słup i transformator z prądem. Zgodził się na to poprzedni właściciel.

 

W związku z tym, że GZE strasznie mi dzisiaj zalazło za skórę tak się zastanawiam czy w związku z tym, że ich urządzenia stoją na MOJEJ ZIEMI moge wysunąc wobec nich jakies roszczenia z tego tytułu?

 

Szykuję się na wojnę z nimi i muszę miec jakąś amunicję :) chodzi oczywiście o ten nieszczęsny kabel, który wylazł z ziemi, a oni nic z tym nie robią od ponad tygodnia....

 

może ktoś sie orientuje jak wygląda ta kwestia od strony prawnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko deski są w takiej cenie ja tez pytałem cene mi podali za m 3 nawet 320 zł za nowe!!!!!345zł to jest normalna cena!!!!pozdrawiam

 

dawo25 a gdzie ty takie tanie deski znalazłeś? bo mi wszędzie śpiewają po 450-500 zł i więcej. jeden gośc mi powiedział, że jak znajde poniżej 500 zł to mi pogratuluje :)

 

wszędzie w okolicy drogo jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energetyka usunie ten transformator z Twojej ziemi w miarę swoich możliwości. Ale oczywiście na Twój koszt. Nie są to wielkie pieniądze, ale duże napewno....

 

Mnie to nie przeszkadza, że on tam stoi. I w sumie to wcale nie chcę, zeby go usuwali, bo dzięki niemu prąd jest normalny. A jak go nie było to dramat.

 

natomiast mój problem jest taki - od transformtora przez cała moja działkę wkopany był kabel. W momencie kiedy było to robione było tam pole uprawne i właściciel nie zgodził się, żeby wjechał ciężki sprzęt. W związku z tym Panowie 110 metrów musieli kopać ręcznie. Znalazłam gdzieś przepis, że na takim polu ten kabel powinien być wkopany na 90 cm.Natomiast u nas napewno nie był. Wykopaliśmy krawężnik, ściągnęliśmy humus - jakieś 35-40 cm i kabel wylazł z ziemi! jest na równo z drogą. Pisałam pismo do GZE, dzwonie, ale im się nie śpieszy. i jeszcze są beszczelni i chamscy. no i wczoraj już mnie koleś wyprowadził z równowagi. Dlatego pytałam, czy mam jakies prawa z tego tytułu, że to wszystko na mojej działce, żeby mieć jakąś kartę przetargową. Chce tylko, żeby ten kabel zrobili, bo wyłazi na wjeżdzie, nie możemy drogi utwardzić, cięzki sprzęt ma problem z wjazdem, boję się, że komuś coś się stanie... :bash: nie mam siły z takimi instytucjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pilnie poszukuje drzwi (sztuk 2) tymczasowych na budowę. Czy ma któs odsprzedać lub namiar gdzie można kupić?

Z góry dziękuję

Mam takie drzwi w Mikołowie, wyślij mi na prv adres e-mail, wyślę Ci zdjęcie. 1 szt.

 

Szykuję się na wojnę z nimi i muszę miec jakąś amunicję :)
Nie wiem czy to najlepszy pomysł, może coś będziesz od nich coś potrzebowała kiedyś, a to niemal monopoliści. Może zamista tego napisz im, że wydaje Ci sie, że kabel jest uszkodzony i boisz się, żeby kogoś nie poraziło...

 

szukam ekipe Górali!!!!!!znacie moze ?
Jak jeszcze nie masz, to znam fajna ekipę z Rabki. jak jesteś z "tej strony Śląska od Krakowa" - pisz priv, podam Ci namiar. Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje zakup drzwi zewnętrznych u Wiktorczyka z Czarkowa.

Widzę na slasku wiele jego produktów czyli wychodzi na to ze jest popularny. (słyszałem ze maja dobre produkty)

Na jaki rabat mozna liczyc od cen standardowych załózmy ze cena drzwi oscyluje w granicach 5 kpln.

 

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...