Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Okna ciekawe, parametry supcio.. A jakieś przykładowe ceny możesz podać?

A jak z kolorystyką ram (oklein)

 

Np. okno (3-szybowe, otwierane) 100x150cm: 785zł netto.

 

Co do kolorystyki to masz tu:

http://www.filplast.pl/cms/php/strona.php3?cms=cms_filpl&lad=a&id_dzi=43&id_men=95

 

Okna są robione na profilach Veki i kolorystyka pokrywa się z tym co oferuje producent.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj podpisuje umowe z oknoplastem kraków - w przypadku profilu platinium termoramka jest gratis. Ceny warto negocjować pomiędzy poszczególnymi przedstawicielstwami, bo w przypadku zamówienia rzędu 10 tyś, różnice sięgają kilkuset zł.

Co do Oknoplastu to nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba kiedys brali szkło od Pressglasu i w pakietach szybowych nie było ciepłych ramek (swisspacer). Pogadaj z handlowcem jak to teraz wygląda, bo to pogarsza parametry izolacyjne okna ...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj podpisuje umowe z oknoplastem kraków - w przypadku profilu platinium termoramka jest gratis. Ceny warto negocjować pomiędzy poszczególnymi przedstawicielstwami, bo w przypadku zamówienia rzędu 10 tyś, różnice sięgają kilkuset zł.

 

 

Maksiuliński czy można wiedzieć gdzie podpisujesz tą umowę? Bo mnie właśnie interesują te okna i profil platinum - kolor orzech bądź dąb bagienny. Dałam już je do wyceny w Tarnowskich Górach a teraz czekam na wycenę w Gliwicach i Lublińcu. Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może okna drewniane?

 

Ja brałem z Sokółki - na razie nie wiem czy jestem zadowolony, bo okna były lekko obite (co podobno bez problemu usuną ale czekam już 2 tydzień) i mam problem z 1 klamką nietypową od zewnątrz okna balkonowego podwójnego (okno zamykane na klucz z dostępem z zewnątrz) - za płytko osadzili okno i roleta nie może się zamknąć ale liczę na znalezienie przez Sokółkę bardziej płaskiej klamki coby roleta się zamykała.

 

Pozdrawiam,

 

Cooba16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiuliński czy można wiedzieć gdzie podpisujesz tą umowę? Bo mnie właśnie interesują te okna i profil platinum - kolor orzech bądź dąb bagienny. Dałam już je do wyceny w Tarnowskich Górach a teraz czekam na wycenę w Gliwicach i Lublińcu. Dzięki za odpowiedź.

 

Jeśli mogę się wypowiedzieć w temacie: otóż zastanów się 3 razy nad kolorem dąb bagienny. Okna co prawda są przepiękne, ale są problemy np. z dobraniem kolorów bramy garażowej. Tzn. wszystko zależy z jakiej firmy chcesz tę bramę. Kolorystykę dębu bagiennego ma hormann i jeszcze jakaś firma którą kupisz w salonie Oknoplastu.

Wiem, co mówię, bo mam właśnie okna w kolorze dębu bagiennego i nie pomyślałam o tym wcześniej. Mam znajomego który jest przedstwicielm Normsthlala i wiedzieliśmy że bramę będziemy mieli z tej firmy. Niestety bramę mamy troszeczkę kolorystycznie różną. Chociaż z perspektywy czasu już się przyzwyczaiłam ;)

Teraz z perspektywy czasu zdecydowałabym się na orzecha. Ale to tylko moje luźne opinie. Bo same okna (mam też platinium) wyglądają super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź Kubus w Katowicach, albo Perfekt (najwięcej na Śląsku). W moim przypadku najlepszą cenę ostatecznie dostałem u przedstawiciela, który pierwotnie wycenił najwyżej - bierzesz najlepszą wycenę - idziesz tam gdzie masz najbliżej i odpowiada ci obsługa i dajesz wycenę konkurenta. Różnice w cenach to koszt prowizji, a jak masz do wyboru dostać połowę zakładanej wstępnie prowizji, albo oddać ją konkurencji w całości to idziesz klientowi na rękę. PS. Ja mam orzecha. A jak bedziecie mieli jakieś namiary na instalatorów kotłowni co i wody to podrzućcie coś. Pozdrawiam.
Maksiuliński czy można wiedzieć gdzie podpisujesz tą umowę? Bo mnie właśnie interesują te okna i profil platinum - kolor orzech bądź dąb bagienny. Dałam już je do wyceny w Tarnowskich Górach a teraz czekam na wycenę w Gliwicach i Lublińcu. Dzięki za odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dobrusiak i Maksiulinski :) Brama garażowa ma być również z Normstahla ewentualnie z Hormanna. Jeszcze jest problem z drzwiami zewnętrznymi (wejściowymi) bo też ciężko dobrać kolor. Ale wiem również, że orzech orzechowi też nie jest równy. Hmmmmm i co ja mam począć ciężki to wybór. Ale ten dąb bagienny jest przepiękny!!!!!!! Z drugiej strony będziemy mieszkać jako ostatni, bo za nami na razie nikt się nie buduje, i to na drodze polnej - kurz nieunikniony i ciemne okna wiadomo, ale dalej ten dąb mnie kusi :bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...