Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Witajcie, szukam ekipy na ściany i stropy.

Roboty ziemne i ławę fund. już zrobiłem. Ale do dalszych prac potrzebuję solidnej ekipy. Robota od zaraz.

 

Może grupowicze, którzy robią już dachy podzielili by się namiarami na sprawdzonych wykonawców od ścian? :)

 

 

 

Witam my już kończymy dach. Posyłam na priva namiary na naszą firmę budowlaną. My byliśmy bardzo zadowoleni, ale niestety nie wiem, czy mają jeszcze jakieś terminy wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie, szukam ekipy na ściany i stropy.

Roboty ziemne i ławę fund. już zrobiłem. Ale do dalszych prac potrzebuję solidnej ekipy. Robota od zaraz.

 

Może grupowicze, którzy robią już dachy podzielili by się namiarami na sprawdzonych wykonawców od ścian? :)

 

Posłałam na priv na moja ekipę namiar.

 

Spokojnie moge polecić.

 

Pozdrawiam,

Monia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bedziecie mieli jakieś namiary na instalatorów kotłowni co i wody to podrzućcie coś. Pozdrawiam.

Niezawodni, najlepsza ekipa z jaką miałam doczynienia, pełen profesjonalizm, przeciwnicy przewymiarowanych pieców ;). . Polecani najpierw przez znajomego a teraz i przez mnie: p. Rafał Pustelnik (32) 212-75-72 komórka 509-832-603. Goście z okolic pszczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Postrzrebuję namiary na kogoś kto handluje piaskiem do zasypania fundamentów i do murowania w okolicy Mikołowa lub Łazisk Górnych.

 

Fundament mam już gotowy. Piasek płukany do murowania bloczków fundamentowych brałem w firmie SAKEM z Łazisk Górnych adres (chyba) http://www.sakem.pl . Przywieźli mi 12ton a jak majstrowi nagle brakło 2tony (moi budowlańcy lubią mnie zaskakiwać :bash:że potrzebują materiały na już!!!) to dowieźli w godzinę bo mieli akurat wolne auto. Piasek do zasypywania fundamentów (a wlazło do nich 200ton) też brałem u nich bo dali dobrą cenę a na moją budowę to tylko Tatrą dało radę wjechać bo tak mokro i ciasno. A jeszcze cement też tam kupowałem w czerwcu płaciłem 10zł/worek. A teraz biorę się za ściany:rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy na Forum

 

"Na dniach" musimy podjąć decyzję o wyborze tynku do ocieplenia elewacji. Sporo tego będzie bo ok. 300m2 .. Już prawie wybraliśmy wykonawcę ale pozostał problem tynku (firma, kolor - myślałam o zastosowaniu metody Wireckiego - spytanie mieszkańców domu, którego kolor mi się podoba ale jeszcze nie zrobiłam rekonesansu..). Najprawdopodobniej będzie to tynk silikatowy, baranek, 1,5.

Przeczytałam pobieżnie wątek i widziałam, że ktoś wspomniał Arsanit. Nasz wykonawca go robi i mówi, że nie narzeka ani na robienie ani na reklamacje inwestorów. Ma ktoś może doświadczenia z tym tynkiem??

Mamy też ofertę z Caparola ale to już trochę inny przedział cenowy...

W Arsanicie niezależnie od koloru cena jest taka sama, w Caparolu dużo zależy od koloru (;) ).

 

Muszę zrobić zestawienie co nas ile będzie kosztowało ale szukam najpierw ewidentnych za lub przeciw.

 

Widziałam, że w wątku często poszukiwane są ekipy do konkretnych robót.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to mogę podać namiar na tynki cementowo - wapienne a także na Górali od więźby (wprawdzie było trochę poprawek ale bez problemu przyjeźdżali je robić). Górale robią też inne rzeczy, np. mieliśmy ofertę na ocieplenie i podbitkę ale chyba zdecydujemy się na wykonawcę z okolicy (okolice Gliwic).

 

A przy okazji - czy ktoś ma namiar na deski podłogowe z okolicy Gliwic, najlepiej 3 cm, pióro - wpust, ze względów ekonomicznych sosna lub świerk. Wymysliliśmy polożenie dech na legarach i olejowanie ale zaczynamy się wahać... Może ktoś robił coś podobnego i może doradzić / odradzić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

............

A przy okazji - czy ktoś ma namiar na deski podłogowe z okolicy Gliwic, najlepiej 3 cm, pióro - wpust, ze względów ekonomicznych sosna lub świerk. Wymysliliśmy polożenie dech na legarach i olejowanie ale zaczynamy się wahać... Może ktoś robił coś podobnego i może doradzić / odradzić.

 

Pozdrawiam

 

Szczerze powiedziawszy nie spotkałam się z deskami 3 cm, ale może też dlatego, że nie szukałam, my mamy standardowe 22 mm. Jeśli chodzi o rodzaj drewna to musisz pamiętać, że np. drewno sosnowe jest baaaaaaaaaardzo miękkie. Znajoma ma w swoim pokoju na poddaszu takie deski i mąż niechcący upuścił łyżeczkę, która zostawiła ślad (spadła z niezbyt dużej odległości). Ale najlepiej porozmawiaj z osobami które takowe deski mają. Moim zdaniem jeśli chcesz mieć drewniane podłogi, a nie chcesz za dużo pieniążków wydawać, to już lepsza jest mozaika (np. z wiązaniem angielskim). Kosztuje ok. 35 zł/m2 a jest z dosyć twardego dębu ( ja mam w jednym pokoju i kupowałam tutaj: http://www.konsbud.com.pl/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli chcesz mieć drewniane podłogi, a nie chcesz za dużo pieniążków wydawać, to już lepsza jest mozaika (np. z wiązaniem angielskim). Kosztuje ok. 35 zł/m2 a jest z dosyć twardego dębu ( ja mam w jednym pokoju i kupowałam tutaj: http://www.konsbud.com.pl/)

 

Czy mozaika to inna nazwa parkietu przemysłowego? Jaka jest jej grubość?

Szukam jakiegoś drewna na ogrzewanie podłogowe.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...