Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam.

szukam ekipy do wykonania ocieplenia domu w okolicy Gliwic, jak ktoś ma sprawdzone namiary to proszę o wiadomość na priv.

Pozdrawiam

 

witam,

zadzwon pod nr 503423241, ekipa z Mikolowa zrobili szybko i dobrze nie mialem z nimi problemu, jedynie szef to typowy budowlaniec i uzywa bardzo laciny i jak to tesc powiedzial strasznie ryczy,

pozatym ok, ocieplali 3 latka temu mam nadzieje, ze nie zmienil nr tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie prosze:)

 

Potrzebuje dobrej ekipy do zrobienia elewacji domu w Katowicach Podlesiu:)

Tynk na styropianie;) ale z założenia musi być to zrobione perfekcyjnie stąd nie szukam pierwszych lepszych ale liczę na to, że polecicie mi tu kogoś sprawdzonego;)

Za co z góry wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam ekipy do wykonania ogrodzenia klinkierowego i bramy przesuwnej. ktokolwiek widział... ktokolwiek wie...

 

Bramy robi firma z Orzesza pan Lech tel 601790065, robią także rolety. Miałem nietypowo rozwiązaną instalację do rolet, że nikt nie chciał się tego podjąć, a pan Lech wszystko zrobił tak jak chcieliśmy i jednocześnie zwrócił nam uwagę na parę rzeczy. Rolety chodzą super. Jeśli tak samo robi bramy to polecam tego pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem na etapie poszukiwania materiałów na dach. w zależności od ceny będę brała dachówkę roben monza plus lub ruppceramica rubin 13v.

 

Bedę wdzięczna za namiary na składy budowlane od tych forumowiczów, którzy już dach mają i są zadowoleni :D

 

Pozdrawiam,

Monia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem na etapie poszukiwania materiałów na dach. w zależności od ceny będę brała dachówkę roben monza plus lub ruppceramica rubin 13v.

 

Bedę wdzięczna za namiary na składy budowlane od tych forumowiczów, którzy już dach mają i są zadowoleni :D

 

Pozdrawiam,

Monia

 

Witam ja właśnie też jestem na etapie wycen mojego dachu i też zastanawiam się nad robenem monza plus. Jak narazie mam cenę 3.21 za sztukę. Czekam jeszcze na dwie wyceny a potem czas zacząć negocjacje. Będę negocjował na dwa dachy i mam nadzieję że będzie dobrze. Lubaru i Tamiry nie sprawdzałem - z lenistwa nie chciało mi się jechać. Może połączymy siły i będziemy negocjować cenę na 3 dachy. Tylko że ja już w tym tygodniu będę musiał zamawiać tzn. piątek no może w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja właśnie też jestem na etapie wycen mojego dachu (...) Jak narazie mam cenę 3.21 za sztukę.
Przy dachu bierze się pod uwagę cenę materiału na cały dach, nie cenę dachówki podstawowej/standardowej. Za gąsiory, dachówki skrajne, kominki i inne można zapłacić majątek. Pozdr.

 

Szukam wykonawcy, który podejmie się zagospodarowania działki - schody, taras, ogrodzenie, ścieżki, kostka, nasadzenia. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja właśnie też jestem na etapie wycen mojego dachu i też zastanawiam się nad robenem monza plus. Jak narazie mam cenę 3.21 za sztukę. Czekam jeszcze na dwie wyceny a potem czas zacząć negocjacje. Będę negocjował na dwa dachy i mam nadzieję że będzie dobrze. Lubaru i Tamiry nie sprawdzałem - z lenistwa nie chciało mi się jechać. Może połączymy siły i będziemy negocjować cenę na 3 dachy. Tylko że ja już w tym tygodniu będę musiał zamawiać tzn. piątek no może w poniedziałek.

 

Fajna propozycje tylko ja zamawiać bedę dopiero we wrześniu. Daj znać gdzie kupiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...