Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Barto307cc możesz zdradzić jakie masz rolety u siebie? jakiej firmy? i kto je montował?

 

Okna kupię z Oknoplast kraków i z tej firmy chciałbym również kupić rolety, żeby się komponowały i żewby jeden wykonawca to zamontował. jak dostałam pierwszą wycenę to padłam na kolana - 7 900 zł :( ma ktoś oknoplasta, mozecie powiedzieć jak się sprawuje?

 

 

Druga sprawa - wieźba. Mam ofertę 700 zł za m3 z impregnacją. kupił ktoś taniej? jak tak poproszę o namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirecki nie mam pojęcia. Bo to dachdeker polecił, a ja nie wiedziałam, że mam zapytać :) Zdradź jeszcze, która najlepsza, a ja już pisze mu maila jaka tam jest.

 

Masz rację, ze taniej nie zawsze lepiej. Ale nie mam chwilowo wolnych 100 milionów, żeby zaszaleć :D także szukam dobrego kompromisu pomiędzy jakością, a ceną. Możesz zdradzić gdzie ty kupowałeś wieźbę i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pilota ? pewnie bym go zgubiła w ciągu tygodnia :D ja tez dołożyłam 25 cm miedzy oknem a nadprożem, chce zachowac rozmiar okna

 

jesli chodzi o tartak na więźbę to polecam w Dziergowicach, płaciłam wiosną coś koło 620 netto za m3, dla chętnych tel 505119553

 

aaa..i prosze o głosy na mój dziennik:

http://forum.muratordom.pl/dzienniki_forum.php

 

a pytałas pod telefonem który podałam kilka postów wyżej ? tartak z polecenia, solidny, moja więźba czeka tam juz od kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze mam jedna prosbe czy ktos gdzies widzial jakies wlazy strychowe ktore da sie otwierac i zamykac

od dolu jak i rowniez od strony poddasza? probuje cos znalezc w necie ale nie bardzo mi sie to udaje a mam problem taki

ze zaadoptowalem strych na maly pokoik dla synka - schodki na stale odpadaja bo nie ma miejsca - pozostaje tylko wlasnie

taki patent zeby dalo sie po wejsciu na strych wciagnac schodki do gory i zamknac ;)

poratujcie cos bo juz mnie oczy bole od przegladania www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje gdzie na śląsku można tanio kupić kręgi betonowe? Potrzebowałabym kupić 4-5 sztuk i szukam jakiejś dobrej ceny.

 

Będę wdzięczna za namiar.

 

pozdrawiam,

Monika

 

Przyjedź do mnie - dostaniesz 2 sztuki gratis.

Leżą już 10 lat i czekają żeby je ktośzabrał -:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...