Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

na pilota ? pewnie bym go zgubiła w ciągu tygodnia :D ja tez dołożyłam 25 cm miedzy oknem a nadprożem, chce zachowac rozmiar okna

 

jesli chodzi o tartak na więźbę to polecam w Dziergowicach, płaciłam wiosną coś koło 620 netto za m3, dla chętnych tel 505119553

 

aaa..i prosze o głosy na mój dziennik:

http://forum.muratordom.pl/dzienniki_forum.php

A prosze i my oddamy swoj głosik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę wykopać ok 250m3 ziemi pod rurowy GWC. Zna się ktoś na koparkach? Jakiej powinienem szukać? Taka "mała" to chyba z tydzień będzie machała łychą, czy się mylę?

 

Koparkoładowarka (nr Cat Jcb) powinna dać radę - nie koniecznie musi kopać tylną łyżką, może też użyć dużej przedniej, przy większych sprzętach musisz liczyć się z koniecznością pokrycia kosztów transportu koparki. Możesz też poszukać sprzętu typu UDS (duża kopara na podwoziu samochodowym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie może jakiś zaprzyjaźniony tartak, który pociąłby więźbę z powierzonego materiału?

Zabrakło mi łat na dach, a zostały kantówki na placu.

Chyba, że komuś pozostały niewykorzystane łaty, najlepiej zaimpregnowane?

Z góry dziękuję,

Agnieszka

 

nam zostało sporo łat...zaimpregnowanych :)..

Ruda Śląska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do odbioru domu i potrzebuje namiary na geodetę , żeby zrobił dokumentację końcową. Może ktoś polecić i ile to kosztuje?

Okolice Gliwic.

 

Ja płaciłam teraz 800zł za pomiar powykonawczy,wiem ,że cena zalezy od ilości przyłączy,u nas była woda,prąd,gaz,oczyszczalnia.Ale dośc długo czekałam na te mapki(chyba ok.2 miesięcy) bo geodeta miał dużo zleceń.

Podam namiar może się komuś przyda

WOJTEK ŁOBKO tel.501-433-860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do odbioru domu i potrzebuje namiary na geodetę , żeby zrobił dokumentację końcową. Może ktoś polecić i ile to kosztuje?

Okolice Gliwic.

w Stanicy jest bodaj trzech, dwóch znam ...... sąsiedzi:cool:

tyle, że cen nie znam, a swojej nie pamiętam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...