Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

czy ktoś z was kupował:

- okna oknoplast kraków profil platinium kolor dwustronny. W sumie mam 10 okien - dwa balkonowe, jedno tarasowe, jedno okrągle fi70, w jadalni 2400/1500, w kuchni i w pokoju normalne, w kotłowni 60-tka i w garażu dwa mniejsze. cena za montażem 16 300 zł. Możecie coś powiedzieć w temacie? dużo, mało?

- brama garażowa normshtal, segemntowa sterowana elektrycznie 440/210 - 5960 zł.

 

Ceny z montażem.

 

Jakbyście sie podzielili swoimi doświadczeniami w temacie będę wdzieczna. Będę zamawiała niedługo i nie wiem czy jeszcze marudzić z ceną czy już taniej nie kupię.

 

Pozdrawiam,

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was kupował:

- okna oknoplast kraków profil platinium kolor dwustronny. W sumie mam 10 okien - dwa balkonowe, jedno tarasowe, jedno okrągle fi70, w jadalni 2400/1500, w kuchni i w pokoju normalne, w kotłowni 60-tka i w garażu dwa mniejsze. cena za montażem 16 300 zł. Możecie coś powiedzieć w temacie? dużo, mało?

- brama garażowa normshtal, segemntowa sterowana elektrycznie 440/210 - 5960 zł.

 

Ceny z montażem.

 

Jakbyście sie podzielili swoimi doświadczeniami w temacie będę wdzieczna. Będę zamawiała niedługo i nie wiem czy jeszcze marudzić z ceną czy już taniej nie kupię.

 

Pozdrawiam,

Monika

 

 

 

wiadomość wysłałam na priva!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Gliwic, w twoim przypadku w rachubę wchodzi wyłącznie Kotlarnia - kopalnia piasku. Do zasypania piasek II gatunek - koszt ok. 12,50 zł T, żwir frakcji dla drenażu ok. 68 zł T. Pozostaje kwestia transportu - z Kotlarni masz ok. 30 KM (jeżeli na trasie do Ciebie nie ma ograniczeń tonażowych). Piasek najlepiej "wanną" - 22 T, szacuje, że powinno to się zmieścić w okolicach 240-260 zł za kurs., mniejsze auta - 15T ok. 170-190 zł. Mam namiary na "wannę" w Gliwicach (ostatnio u mnie zasypywała fundamenty) - mogę podesłać kontakt.

poprosze namiary na ten piach z Kotlarni, jestem z Rybnika i nawet gdyby koszt byłby troche wyższy to jestem zainteresowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namiar na super gościa od barierek z nierdzewki. Nie dość, że bardzo sumienny i szybki (w piątek go znalazłam a wczoraj już miałam śliczny balkonik) to w dodatku baaardzo przystępny cenowo (miałam trzy wyceny - 3200, 2800 i 2000). Oczywiście ten sam materiał i ten sam kształt barierki.

Jak ktoś jest zainteresowany to służę pomocą.

Aha - dzięki za namiar na caparola. Tutaj znowu wielkie różnice cenowe za ten sam kolor wraz z gruntem: 6300 i 4530. Niezłe mają narzuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwilina na naszej ulicy robia sie 3 ploty z klinieru

1 firma to 2 panow

2 firma to 1 pan (starszy )

3 firma to hmmm wieksza firma paręludzi

w dodatku widac roznice pomiedzy nimi mowie o jakosci - rownosci kładzenia klinkieru.

terminy niestety przyszły rok :( porobię fotki i podesle Ci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...