Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Witam

Jesli bedziecie szukac ekipy do ocieplania budynku to oszczedzicie sobie mnóstwo kłopotów jesli ominiecie szerokim łukiem "firmę" MagMar-bud z Mikołowa.

Mogłbym napisac cała opowiesc o wybrykach tej ekipy ,ale nie chce zanudzac i spisze pokrótce ich winy.Ich szef gdy tylko otwiera usta to kłamie,niestety przez to wpadłem bo uległem jego opowiesciom jaka to wspaniała i fachowa ekipą dysponuje.Ekipa miała byc niepijaca okazało sie ,ze chłopaki balansuja na rusztowaniach z potezna dawka promili we krwi.Robota miała trwac 2-3 tyg. ,a trwała 5 tylko dlatego ,ze sie wsciekłem i postawiłem im ultimatum.Najlepsze było przy rozliczaniu okazało sie ,ze ich szefunio to prymitywny oszust ,który kantuje na czym sie da .Nie chce sie rzetelnie rozliczac z cen materiałow ,pobiera zaliczki niby na zakup materiałow ,ale potem nie potrafi tego udowodnic.Masakra!!!Szczescie w nieszczesciu ze robota jest jako tako zrobiona ,ale nerwow mnóstwo.Omijajcie z daleka.Jesli ktos miał z nimi do czynienia i tez

został,oszukany to prosba o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Jesli bedziecie szukac ekipy do ocieplania budynku to oszczedzicie sobie mnóstwo kłopotów jesli ominiecie szerokim łukiem "firmę" MagMar-bud z Mikołowa.

Mogłbym napisac cała opowiesc o wybrykach tej ekipy ,ale nie chce zanudzac i spisze pokrótce ich winy.Ich szef gdy tylko otwiera usta to kłamie,niestety przez to wpadłem bo uległem jego opowiesciom jaka to wspaniała i fachowa ekipą dysponuje.Ekipa miała byc niepijaca okazało sie ,ze chłopaki balansuja na rusztowaniach z potezna dawka promili we krwi.Robota miała trwac 2-3 tyg. ,a trwała 5 tylko dlatego ,ze sie wsciekłem i postawiłem im ultimatum.Najlepsze było przy rozliczaniu okazało sie ,ze ich szefunio to prymitywny oszust ,który kantuje na czym sie da .Nie chce sie rzetelnie rozliczac z cen materiałow ,pobiera zaliczki niby na zakup materiałow ,ale potem nie potrafi tego udowodnic.Masakra!!!Szczescie w nieszczesciu ze robota jest jako tako zrobiona ,ale nerwow mnóstwo.Omijajcie z daleka.Jesli ktos miał z nimi do czynienia i tez

został,oszukany to prosba o info

 

Dziwny ten Twój post.... Po pierwsze dlatego, że pierwszy...

A dalej.. Umowa była? Termin przekroczony to i taniej pewnie było albo coś gratis zrobili... Jeśli przy tym dobrze...

Nie bardzo rozumiem gdzie zostałeś oszukany - z tym terminem, z kasą? Więcej dałeś niż się umówiłeś?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Magmar-bud z Mikołowa, to zwykły oszust.

Umowa była podpisana, niestety nie zawierała kar umownych za opóźnienie w realizacji. Zgodnie z umową pierwsza cześć zaliczki miała w całości zostac przeznaczona na zakup materiałów budowlanych. Dodatkowo w umowie wskazano jakie materiały mają zostać użyte. Szanowny Wykonawca Magmar-Bud Mariusz Chowaniak z Mikołowa, wpierw zastosował inny styropian i stwierdził, że z tego rozliczymy się pod koniec roboty, dalej przez okres trwania docieplenia - 5 tygodni zwlekał z przywiezieniem tynku, który miał być silikonowy. Dopiro po nałożeniu zorientowaliśmy się, że tynk jest akrylowy. Na pytanie dlaczego tynk jest inny niż w umowie, Mariusz Chowaniak odpowiedział "myślałem, że to silikonowy". My też podpisując z nim umowę myśleliśmy, że to uczciwy człowiek. Gdy przyszło do rozliczenia przedstawił nam fakturę na kwotę zdecydowanie niższą, niż zaliczka, którą wpłacililiśmy na materiał. Na pytanie dlaczego, nic nie dopowiedział, kasa mu się należy i tyle.

Szef firmy Mariusz Chowaniak na budowie pojawia się tylko wtedy gdy potrzebuje pieniędzy od Zlecającego, w naszym przypadku, w trakcie trwania umowy wyłudził od nas pieniądze na dopłatę do tynku, której nigdy nie było. Akurat potrzebował kasy, a my naiwni uwierzylismy, że to na materiały budowlane.

Ostatnia faktura, którą nam przedstawił była przez niego sfałszowana - na fakturze widniała nieistniejąca firma, adres firmy to dom w budowie, a NIP należał do jednego z mikołowskich sklepów. MAGMAR-BUD MARIUSZ CHOWANIAK Z MIKOŁOWA, TO ZWYKŁY OSZUST.

 

Dziwny ten Twój post.... Po pierwsze dlatego, że pierwszy...

A dalej.. Umowa była? Termin przekroczony to i taniej pewnie było albo coś gratis zrobili... Jeśli przy tym dobrze...

Nie bardzo rozumiem gdzie zostałeś oszukany - z tym terminem, z kasą? Więcej dałeś niż się umówiłeś?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Magmar...

Ostatnia faktura, którą nam przedstawił była przez niego sfałszowana - na fakturze widniała nieistniejąca firma, adres firmy to dom w budowie, a NIP należał do jednego z mikołowskich sklepów. MAGMAR-BUD MARIUSZ CHOWANIAK Z MIKOŁOWA, TO ZWYKŁY OSZUST.

Jeśli masz tą fakturę, to masz potężny oręż w ręku.

Jak go wykorzystać nie trzeba chyba podpowiadać.

Ludzie listy piszą, możesz i Ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zastanawiam się nad zakupem pustaków żużlowych. Może wie ktoś gdzie najlepiej kupować w rejonie Górnego Śląska ? Czytałam dużo o Lubarze , ale może są równie dobrzy producenci . Na drugim miejscu jest gazobeton jaki i gdzie kupować?

Pozdrawiam Renata.

Popytaj w Tamirze w PSzczynie, oni chyba są producentem z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...