Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Dzięki pięknie

może się sprawdzi zadzwonię.

A Ty już mieszkasz. WQszystko dobrze poszło.

Pozdrawiam

TomaszekSL ja już mieszkam od sierpnia,ale dopiero tydzień temu zostały wszystkie prace zakończone ;).Tzn na zewnątrz bo wewnątrz już było wszystko gotowe jak się wprowadzaliśmy ;).

A jak tam firma "L" się spisała przy budowie SSO??

Do Pana Krzysia zadzwoń super gość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Drodzy,

Uczestnicy tej grupy. Wielkie wydarzenie w życiu forum! Gorąco zapraszamy do lektury „Gazety z forum”. Papierowe wydanie zostało dołączone do numeru 11 „Muratora”. W gazecie publikujemy wybrane „Dzienniki budowy”, znajdziecie dużo informacji o strukturze i życiu naszej społeczności; być może także o Was! „Gazeta z forum” ma się dobrze czytać. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnej pracy z autorami dzienników, udało nam się to osiągnąć.

A teraz prosimy, sprawdźcie nas - czytajcie gazetę o Was i dla Was.

Miłej lektury!

Redakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

CZy ma ktos namiary na solidna i niedrogą :) firme robiącą wylewki w naszym rejonie?

Ile placiliśćie za robocizne a ile za material(przy jakich grubosciach styropianu i betonu?)

 

Z gory dzieki i pozdrawiam

 

Miałem firmę Mirko wylewki jakos tak leciało wszystko poszło sprawnie i gładko 2- 3 dni roboty około 200 m2.

Cena za 200 m2 to jakies 6500 brutto czyli jakies 35 zł z materiałem.

Styropian robiła firma od podłogówki grubosc w zaleznosci od 10 do 15 cm

Grubosc wylewki 7-10 cm.

Dostałem namiary na forum wiec posyłam dalej :)

Jedna uwaga - sprzęt na ktorym pracowali strasznie dymił mnie to nie przeszkadzało sąsiadom - nie wiem heheh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...