Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam do sprzedania skrzydło drzwi wewnętrznych DRE SCALA kolor: ciemny orzech ryfla 100/L. Niestety nie przemyśleliśmy z żoną drzwi do wiatrołapu i zamówiliśmy pełne zaraz po montażu zmieniliśmy zdanie i domówiliśmy wypełnione szybą.

Jeżeli ktoś kupuje drzwi z tej kolekcji co na 100% polecam to chętnie odsprzedam 1 sztukę w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o Rupp, ale nie będę się upierał:-)

 

 

A i mam do sprzedania po około 50 sztuk pustaków stropowych teriva z deklem i bez. Do odbioru w Rogoźniku.

 

Spróbuj do nich:

[email protected] . grzegorz wowra 503 901 909

 

ja zmówiłam u nich Robena, w środę mi go przywiozą. Ale rupa też brałam pod uwagę i wiem, że też mają. jeżeli chodzi o cenę to Robena u nich kupiłam o 9 000 zł taniej niż w mojej hurtowni. Zresztą zamówiłam u nich wszystko na dach, rynny, folie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę uporzątkować faktury i przeliczyć zwrot Vat za materiały budowlane zgodnie z nowym, obowiązującym wykazem z 2010r. W tym roku od lipca wzrosły limity zwrou. Składając wniosek o zwrot w IV kwartale 2010r., będzie można odzykać max. 37 627,62 zł w przypadku PnB, w stosunku do poprzednich limitów oznacza to wzrost odpowiednio o ok. 3,5tys. zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsprzedam elementy komina, bo wzieliśmy więcej niż było potrzebne, więc nie były używane, odbiór osobisty na placu budowy między centrum Dąbrowy Górniczej a Castoramą w Sosnowcu:

1. przwód kominowy fi 200 - 27 zł szt. (9szt.),

2. pustak NPK-1 360/360/240, ciężar: 17-20kg - 24zł szt. (10szt.),

3. pustak NPK-1+W 360/510/240, ciężar 24-26kg - 29zł szt. (4szt)

4. pustak W-2 360/240/240, ciężar 13-15kg - 14zł szt. (5szt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o informację gdzie kupowaliście piach/pospółkę do zagęszczania w fundamencie? Potrzebuję tego bardzo dużo, ok. 250t

 

Jeśli 250 ton, to rozumiem, że do zasypania fundamentu?

Wówczas wystarczy Ci nawet drugi gatunek. Pospółka jest bardzo droga, za moich czasów kupowałam po 50-60 zł za tonę.

Piaskownia Pilchowice, czy Gardawice

Aga71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...