Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich,

mam pytanie jakie okna dachowe. Może ktoś ma już doświadczenie i coś sprawdzonego.

Nie chciałbym po roku ich uszczelniać lub wymieniać podłogi po wcześniejszym podstawianiu wiader i misek.

Pozdrawiam

 

 

My mamy okna Roto w nich jest ten plus, że klamka również jest na dole oraz otwierają się na 3/4 a nie w połowie. Niestety jakościowo jeszcze nie mam rozeznania, ponieważ jeszcze nie mieszkamy. Okna dachowe mamy zamontowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Polecam geodetę z Bojszów koło Tychów: Ireneusz Parysz, tel. 600 034 812. Niedrogi i solidny.

Dzięki za geodetę ;)

 

Geolog z Katowic

Gwoździewicz Michał 602500209

Ma na pewno rozsądne ceny i jest bardzo sprawny, ja byłem zadowolony

Dzięki za geologa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam pytanie jakie okna dachowe. Może ktoś ma już doświadczenie i coś sprawdzonego.

Nie chciałbym po roku ich uszczelniać lub wymieniać podłogi po wcześniejszym podstawianiu wiader i misek.

Pozdrawiam

 

Są właściwie dwie firmy dobrych okien dachowych: Fakro i Velux, a jakie wybrać to zależy od oczekiwań, wcześniej ktoś pisał, że woli klamkę na dole, my wybraliśmy Velux ze względu na klamkę u góry, bo mamy nisko osadzone okna... a szczelność to chyba nie zalezy od samego okna, tylko od jego prawidłowego zamontowania..

pozdrawiam :)

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuje zbrojarza do stropu, mój ma termin zajete cholera, cześc wykonał i ..... prosze o namiary

 

thx.

 

p.s poszukuje desek calowych do szlaunku i trochę stempli (Dobieszowice -okolice Piekar Ś, Bytomia, Będzina)

 

Sprzedam stemple 4 zł szt dł około 2.7 Pyskowice tel 793669569

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...