Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie trzeba znać kilka parametrów.

Są 2 proste metody określenia, czy Twój dom znajduje się w osłonie innych budynków czy nie.

Metody wymagają podstawowej znajomości matematyki i geometrii: metoda kąta osłonowego, metoda toczącej kuli.

 

To tyle w kwestii wymagań, inne zagadnienie - jak należy wykonać taką instalację żeby była skuteczna?

 

Co do potrzeby instalowania odgromu.... podobnie jak z poduszkami powietrznymi w samochodzie.

Niby nie są wymagane, a każdy się cieszy po wypadku że je (poduszki) miał.

 

dzięki wielkie za odpowiedź robertsz :yes::D:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

 

co myślicie o tej propozycji Redakcji muratora. tak sobie poprzeglądałam forum i widzę, że grupa rybnicka się zmobilizowała i ustaliła spotkanie, łódzka też coś próbuje :) Nas jest chyba najwięcej ze wszystkich i jak już Fenix999 wspominał ciężko będzie ustalić gdzie to spotkanie. Zaproponowałam więc spotkanie tutaj, na forum. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

 

co myślicie o tej propozycji Redakcji muratora. tak sobie poprzeglądałam forum i widzę, że grupa rybnicka się zmobilizowała i ustaliła spotkanie, łódzka też coś próbuje :) Nas jest chyba najwięcej ze wszystkich i jak już Fenix999 wspominał ciężko będzie ustalić gdzie to spotkanie. Zaproponowałam więc spotkanie tutaj, na forum. Co wy na to?

 

Witam,

 

dlaczego nie - pomysł chyba dobry. Ja popieram

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaszekSL w jednej z grup zauważyłam, że umawiają się u kogoś na budowie. Facet ma SSZ zrobiony, czy jakoś zaraz skończy i mówi, że w sumie to zaprasza. Skrzynki są, koza działa :)

 

Myślę, że ewentualnie takie rozwiązanie tez jest niezłe. Ja tam moge do siebie nawet zaprosić. Tylko z tym SSZ to narazie kiepsko. Ale może do końca roku dam radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

no tak zawsze to czegoś uczy takie spotkanie. Tylko czy zbierze się grupa ludzi, czy się uda.

Teraz już po sezonoie. Przynajmniej u większości. Ja też zamierzam powoli kończyć. Niestety sso będzie dopiero w przyszłym roku nie chcę ryzykować teraz z dachem.

Czasu nie ma, dzień szybko mija i ćmok szybko. Izkat buduje ode mnie jakieś 1,5 km i wyobraź sobie że mimo zaproszenia nie mogę znaleźć czasu aby do niej na budowę się wybrać, a jak już bym pojechał to ciemno i dachu i tak nie zobaczę.

Ale pomysł Twój w dalszym ciągu pochwalam i kibicuję. Może się uda zjechać to przecież byłby super serwis informacyjny.

Czy u was już dach zrobiony.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dach kończą. W sumie to....

 

Słuchajcie my mamy całkiem fajną działkę i przyjaznych sąsiadów. To może by zorganizować ognisko? takie pod chmurką :) trochę zimno, trza sie będzie ubrać, ale przecież na budowie tez bywa ekstremalnie :D trochę ludzi się tam zmieści :) Tylko nie wiem jak będziecie mieli z dojazdem do mnie na wieś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM tanio okno dachowe Fakro FTS V 78 x 118 cm wraz z kołnierzem

 

 

Zostały mi z budowy także materiały budowlane ,które sprzedam w korzystnej cenie.

- Pustak ceramiczny 25 Porotherm Wienerberger ok 250 sztuk

- Bloczek betonowy ok 210 sztuk

- Pustak stropowy Teriva ok 150 sztuk

- 3 belki stropowe Teriva 4mb

- cegła klinkierowa DRESDEN Wienerbergera ok 150 sztuk

 

proszę o kontakt mailowy [email protected] albo na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...