Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

1makow9 Zrobić zrobią, ale Ciebie zostawią z problemem w postaci utrzymania stałej (dodatniej) temperatury w czasie schnięcia wylewki.

Przemyśl temat, to jest około 20-30 dni wcale niemałego obowiązku.

 

Nie mam czasu czekać do wiosny więc chyba zaryzykuję. Jeżeli na zewnątrz będzie utrzymywała sie temperatura około -5 C to wewnątrz powinna być dodatnia temperatura ale musze kupić sobie termometr i to sprawdzić. Co się stanie jak wylewki zmarzną??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej,

powiedzcie mi ile potrzebuje mapek do celow projektowych ?

 

kto sie staral o zwrot wzmocnienia fundamentu od kopalni ? ktos moze mnie pokierowac ?

 

Kjuta ja miałam 6 szt,ale potrzebnych było 4 chyba.

A o zwrot z kopalni ja się starałam ;).Zwrot dostałam.....juz o nim zapomniałam ;).Jak masz jakieś pytania to chętnie pomogę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

powiedzcie mi ile potrzebuje mapek do celow projektowych ?

 

kto sie staral o zwrot wzmocnienia fundamentu od kopalni ? ktos moze mnie pokierowac ?

 

Ja zamawiałem 3 szt. mapy, dwie były potrzebne. Jedną mam w zapasie. Co do kopalni - pownna być z ich strony (np: w odpowiedzi na Twoje pismo) określona kategoria szkód górniczych. Jeżeli istnieją, możesz się starać o zwrot kosztów poniesionych z tego tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem 3 szt. mapy, dwie były potrzebne. Jedną mam w zapasie. Co do kopalni - pownna być z ich strony (np: w odpowiedzi na Twoje pismo) określona kategoria szkód górniczych. Jeżeli istnieją, możesz się starać o zwrot kosztów poniesionych z tego tytułu.

 

mam okreslona kategorie I, ale nie wiem, czy to najgorzej, czy najlepiej

o w taki sposob mam to zapisane:

http://img831.imageshack.us/img831/4173/kopalniap.th.jpg Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barto czy ja moge prosić na priva informacje jak to wygladało?

 

U nas obie kopalnie się na nas wypieły, jedna zwaliła na drugą i obie tłumaczyły, że nie prowadzą prac na tym terenie. Prac może nie prowadzą, ale pod moim domem jest chodnik z kopalni z ornontowic...

Najzabawniejsze jest to, że działke obok budowali moi przyszli teściowie dom, 20 lat temu. IO dostali dokładnie to samo pismo, kropka w kropką. Ani jednego przecinka nie zmienili.

Myslę, że wysyłaja w standardzie wszystkiem takie i liczą, że się ludzie nie beda upominać o zwrot. Mam zamiar mimo wszystko spróbowac powalczyć o tą kasę, w sumie nie wyszło dużo więcej, ale jednak.

 

Chętnie dowiem się jak to wygląda w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu czekać do wiosny więc chyba zaryzykuję. Jeżeli na zewnątrz będzie utrzymywała sie temperatura około -5 C to wewnątrz powinna być dodatnia temperatura ale musze kupić sobie termometr i to sprawdzić. Co się stanie jak wylewki zmarzną??

 

nie robiłem to przede mną.. ale zapisany kontakt i czekam na lepsze czasy (znaczy porę roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocioł na ekogroszek i miał.

 

Możecie się wypowiedzieć co macie u siebie, jak się sprawuje, ile kosztowało, czy jesteście zadowoleni :)

 

Bede wdzieczna za opinie. My zastanawiamy się nad HEf kocioł Master M Uni, może ktoś taki użytkuje?

 

Pozdrawiam,

Monia

 

Więcej informacji na temat kotłów znajdziesz tutaj http://forum.muratordom.pl/showthread.php?65781-RANKING-KOTŁÓW-NA-EKO-GROSZEK/page42&highlight=sufity ja wybrałem skam-p premium 17 kW dzięki informacją jakie zebrałem na tym forum. W tym tygodniu mają mi go dostarczyć i pewnie w przyszłym będzie już działał (chyba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...