Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Witam

Poszukuję hurtowni budowlanej gdzie można by zamówić styropian firmy TermoOrganika potrzebuje styropianu na podłoge na gruncie i Akustycznego .

Jakiej innej firmy możecie polecić styropiany ?

Macie namiary na jakieś dobre hurtownie ?

 

superakustic termoorganiki zamawiałem w Busterze w Mikołowie. Tylko oni zrealizowali mi małą ilosc brałem 80m2.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nam tynki cementowo-wapienne i ocieplenie poddasza + płyty K/G robił pan Damian tel. 695305858. Jesteśmy zadowoleni, zresztą nie tylko u nas robił pan Damian innym forumowiczom również.

 

Basiu, umówiłam sie wstepnie z p. DAMIANEM, powiedz czy na tynki robiłas jeszcze gładź czy malowałaś od razu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

W wyniku pomyłki mam do sprzedania 11 kołnierzy uszczelniających Velux w rozmiarze 78x118 cm , typ EDZ - kołnierz uszczelniający do okien VELUX zapewniający szczelne i łatwe wbudowanie okna w dach pokryty dachówkami profilowanymi, blachodachówkami o wysokości profilu do 45 mm .

Cena 140 PLN za 1 sztukę, wszystko nowe i oryginalnie zapakowane. Do odbioru w Smolnicy, tel. kontaktowy 665323030.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nadal poszukuję sprawdzonej ekipy budowlanej do SSO. Jesli ktoś z forumowiczów może jakąś ekipę polecić to proszę o namiary na priw. Rozpoczynam budowę domu parterowego w Pyrzowicach. Pozdrawiam wszystkich budujących i tych co mają zamiar zacząc swą inwestycję.

 

Witam zrób wrzutkę do mnie na priva to odeślę namiary niestety dziś nie mam przy sobie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info.

 

moj problem polega na tym ze panowie z gazowni pierw zrobili instalację :) bo tak sie robi powiedzieli.

 

teraz muszę z papierami czyli projektem gazowym , opinią kominiarską x2 sztuki , pylac do urzędu miesta wypisac wnioski z prosba o pozwolenie na przyłączenie

czyli robie to od dupy strony ale to wina monterow z gazowni bo chcieli szybko zarobic i pospieszyli sie z instalacją.

 

potem z tego co sie zorietowałem musze zalatwic pinb isc z dziennikiem budowy zatwierdzic go w inspektoracie nadzoru budowlanego.

 

po tych czynnosciech panowie z gazowni zakładają licznik i następuje pobor gazu czego wynikiem jest ciepła podłoga :) mam taką nadzieję ze bedzie :)

 

tylko dlaczego gosc od montazu pieca i podłogowki mi tego niepowiedział ??? moze dlatego ze jest cienki i sie nie zna na rzeczy ?!?!

 

pragnę aby konkurencja zjadła takie niesolidne firmy 0 informacji i pomocy .

robie setki kilometrow bez sensu składu i ładu maskra!!!

 

 

Ooo kolega widzę przerabia to co inni i jest na początku drogi . My papierki załatwiliśmy bagatela w 4 miesiące . Jak byśmy wiedzieli ile to trwa to załatwialibyśmy "baniak" w czerwcu a nie na jesień (o montaż mnie chodzi a nie o podpisanie umowy) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo kolega widzę przerabia to co inni i jest na początku drogi . My papierki załatwiliśmy bagatela w 4 miesiące . Jak byśmy wiedzieli ile to trwa to załatwialibyśmy "baniak" w czerwcu a nie na jesień (o montaż mnie chodzi a nie o podpisanie umowy) .

 

Masakra jakas z tym gazem.

Całe szczęscie papiery z urzędu miasta dostałem po 3 dniach :) dzięki zaprzyjaznionemu architektowi dzięki mu za to - inaczej mogły by tam lezec 2 miesiące.

 

następny etap to pinb i zarejestrowanie gazowego dziennika budowy - całe szczęscie operacja ta trwa tylko 1 dzien..

teraz czekam 7 dni i gazownia moze zakładac licznik.

Oczywiscie potem czekanie na majstrow od pieca , czyli zalanie podłogowki i uruchomienie vieska to tez moze trwac !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś na 100% pewna że to cena ostateczna i obejmuje całość . Żeby potem nie było że gruntowanie osobno , ten cały "złom" osobno i stały punkt programu "okna liczymy od metra bieżącego osobno " ?!

 

"Na gotowo" na dzien dzisiejszy. Cena ulegnie zmianie jeżeli zdrożeje lub stanieje materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...