Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam do sprzedania deskę barliniecką trójwarstwową dąb family, 3 lamele, lakier wysoki połysk. Montuje się jak panele. Sprzedaję całe 35m2. Odbiór Piekary Śląskie lub mogę podrzucić gdzieś blisko za drobną opłatą. Cena bardzo preferencyjna 75zł/m2. Towar oryginalny, fabrycznie zapakowane 11 paczek, tylko jedna otwarta w celu prezentacji towaru. Sprzedaję bo zmieniła mi się koncepcja wystroju. Tel 692 192 972.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie; sami kupowaliście materiały do budowy? Pytam z ciekawości, bo rozmawiamy z potencjalnymi wykonawcami i mają nam dać wyceny z materiałami i bez materiałów. Wykonawcy twierdzą, że mają upusty w hurtowniach i że my kupując sami materiał tylko narobimy sobie więcej kłopotu a i tak nie damy rady kupić taniej.:-? Pewno też to przerabialiście, więc jestem ciekawa Waszych opinii. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie; sami kupowaliście materiały do budowy? Pytam z ciekawości, bo rozmawiamy z potencjalnymi wykonawcami i mają nam dać wyceny z materiałami i bez materiałów. Wykonawcy twierdzą, że mają upusty w hurtowniach i że my kupując sami materiał tylko narobimy sobie więcej kłopotu a i tak nie damy rady kupić taniej.:-? Pewno też to przerabialiście, więc jestem ciekawa Waszych opinii. :)

 

może tak być ale nie musi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kupowania materiałów to ja postępowałem w ten sposób że wykonawca znający rynek podawał mi co i za ile chce kupić a ja sprawdzałem wśród swoich kontaktów. Jeśli zalazłem taniej to miałem swój udział, jeśli wykonawca miał tanio to chwała jemu. Pamiętajcie o odliczaniu VAT. Jeśli sami kupujecie na faktury to macie odliczenia. Jeśli chodzi o to co dokładnie kupić, na przykład bloczek porotherm profi czy gazobeton to zaufałem wykonawcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukujemy namiarów na kogoś z wodociągów w Tychach, kto mógłby nam wykonać przyłącze wody z projektem (działka w Orzeszu). Wiem, że najlepiej mieć namiar na kogoś u nich pracującego wtedy nie będzie problemów z odbiorem i w ogóle sprawę da radę załatwić szybciutko, niestety Pani w dziale obsługi klienta nie chciała nam nikogo wskazać - podobno nie mogą już tego robić. A nam strasznie zależy na czasie.

 

Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukujemy namiarów na kogoś z wodociągów w Tychach, kto mógłby nam wykonać przyłącze wody z projektem (działka w Orzeszu). Wiem, że najlepiej mieć namiar na kogoś u nich pracującego wtedy nie będzie problemów z odbiorem i w ogóle sprawę da radę załatwić szybciutko, niestety Pani w dziale obsługi klienta nie chciała nam nikogo wskazać - podobno nie mogą już tego robić. A nam strasznie zależy na czasie.

 

Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc.

Pozdrawiam

 

Witam może bym mógł pomóc w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukujemy namiarów na kogoś z wodociągów w Tychach, kto mógłby nam wykonać przyłącze wody z projektem (działka w Orzeszu). Wiem, że najlepiej mieć namiar na kogoś u nich pracującego wtedy nie będzie problemów z odbiorem i w ogóle sprawę da radę załatwić szybciutko, niestety Pani w dziale obsługi klienta nie chciała nam nikogo wskazać - podobno nie mogą już tego robić. A nam strasznie zależy na czasie.

 

Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc.

Pozdrawiam

Proszę spróbować tutaj:

 

Zakład Usługowy. Instalacje Wod-Kan, C.O. i Gaz. Wróbel Witold

miejscowość: Bojszowy

poczta: 43-220 Świerczyniec

ul. Barwna 68

TEL (32) 3289301

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś doświadczenia z:

- ciepłymi oknami Oknoplus, wykonują oni ciepły montaż? Bo np. w Tyskich Oknach powiedzieli, że nie robią.

- Strop Teriva, brać Lubara czy Awbud?

- macie kogoś do przydomowej biologicznej oczyszczalni ścieków?

- szukam dobrego kafelkarza, będę miał do zrobienia podłogę na dole (ok. 100 m2)

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...