Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie Ladies & Gentlemen :-)

 

Jestem nowa - startujemy właśnie z budową w Mikołowie i oczywiście mam mnóstwo pytań, będę Wam ogromnie wdzięczna za każdą pomoc :-)

 

Dostałam dziś wycenę na przyłącze wod-kan:

materiał 1100

studnia 950

robocizna 750

czyli łącznie 2800, wydaje mi się sporo - wodę mamy w granicy działki - do budynku jest ok 10 metrów. Odpowiedź muszę dać do końca tygodnia, sprawdzałam ceny w sieci i póki co to mam wrażenie, że to za dużo. Jeśli macie sprawdzone namiary - proszę o kontakt :-)

Znalazłam tu na forum namiary do firmy z Bojszów - będę tam jutro dzwonić.

 

I jeszcze jedno - godzina pracy koparki - fundamenty mam kaskadowe, więc sporo kopania - jakie macie stawki za godzinę pracy kopary? 50zł/h - to chyba przyzwoita cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Czy możecie polecić sprawdzonego i rozsądnego cenowo wykonawcę rekuperacji?

Katowice i okolice.

 

Jestem zadowolony z profesjonalnego podejścia do sprawy, co do ceny wiem, że niektórzy robią taniej. Dla mnie liczyła się solidność, a po firmie, ilości wykonanych prac - w tym naprawdę gabarytowo wielkich - szefie, kierowniku widzę, że nie ma się czego czepiać.

Korzystam z usług Global-Tech w Dąbrowie Górniczej. Mam założone obecnie GWC płytowe oraz pociągniętą instalację w domu (Centrala jeszcze nie założona - wstępnie wybrana).

Jak coś więcej info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - godzina pracy koparki - fundamenty mam kaskadowe, więc sporo kopania - jakie macie stawki za godzinę pracy kopary? 50zł/h - to chyba przyzwoita cena?

Tak, 50zł/h to bardzo przyzwoita cena za koparkę.

Jeśli będziesz szukać kogoś do przyłącza energetycznego lub uziomu fundamentowego to polecam się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...