Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Ja mam namiary na chłopaka od minikoparki: Adam - 501-597-671 - jest z Będzina ale mam dom w Psarach i dojeżdża. Ja jestem ogromnie zadowolona - robi mi już któryś raz i zawsze się sprawdza w 100%. Dzisiaj mi w ogródku buszował, bo postanowiłam się wziąć za zasypywanie nierówności przy domu.

 

A swoją drogą - gdzie się zaopatrujecie w drzewka, bo za może na wiosnę się wezmę za sadzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

Mam do odsprzedania bramę stalową dwuskrzydłową, furtkę oraz słupki. Światło bramy 3,75 m, furtki 1 m. Idealna na czas budowy.

Do obejrzenia w Mikołowie.

http://m.softgraf.home.pl/m/budowa/brama/mdscf6204.jpghttp://m.softgraf.home.pl/m/budowa/brama/mdscf6610.jpghttp://m.softgraf.home.pl/m/budowa/brama/mdscf5220.jpg

Więcej na mojej stronce.

Zainteresowanych zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75 zł / m 2 położenia kostki brukowej + 20% zniżki na każdą kostkę dostepną w katalogu to dobre ceny czy szukać dalej?

 

Te 75zł/m2 to już cena z kamieniem,tzn podsypką pod kostkę???to taniej chyba nie znajdziesz.ja robiłam kostkę w sierpniu ubiegłego roku i 80zł/m2 to była najmniejsza cena.Tzn mieliśmy jedną wycenę na 70zł/m2 ale jak się dopytałam(na szczęscie) to się okazało,że to sama robocizna,za podsypkę osobno dopłata.Także dopytaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75 zł / m 2 położenia kostki brukowej + 20% zniżki na każdą kostkę dostepną w katalogu to dobre ceny czy szukać dalej?

 

Mi pod koniec zeszłego roku robili za tą samą cenę. Robocizna obejmowała wszystko co potrzebne do ułożenia kostki (kamień, podsypka, koparka, piasek itp.). W zeszłym tygodniu weszli na poprawki po zimie (gratis) i teraz mam już wszystko skończone. Lada dzień ta sama ekipa zaczyna mi robić ogrodzenie z betonowej imitacji kamienia.

A szukać zawsze można chociaż przy niższych cenach to już raczej miałbym obawy co do jakości wykonania. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeśli ktoś byłby zainteresowany odkupieniem materiałów budowlanych to zachęcam. Zostało nam pare elementów, budowa w Dąbrowie Górniczej blisko Castoramy w Sosnowcu. Więc tak:

- po pierwsze mam do oddania gruzu z rozbiórki, może być na utwardzenie drogi albo do fundamentu (cegła, tynki itp.) Możemy pokryć koszt załadunku koparką.

- komin systemowy, wzieliśmy więcej niż było potrzebne, więc nie były używane:

1. przwód kominowy fi 200 - 27 zł szt. (9szt.),

2. pustak NPK-1 360/360/240, ciężar: 17-20kg - 24zł szt. (10szt.),

3. pustak NPK-1+W 360/510/240, ciężar 24-26kg - 29zł szt. (4szt)

4. pustak W-2 360/240/240, ciężar 13-15kg - 14zł szt. (5szt)

- zostały też uszczelki pod gąsior do blachodachówki 12 szt. - 3zł za szt.

- plastikowe grzebienie wentylacyjne pod zakończenie blachodachówki 12szt. ciemnobrązowe - 4,30zł za szt.

- plastikowe kołki do styropianu 20cm dł. z Wkręt-Metu, 2 opakowania 400szt. bo okazało się że potrzebne były dłuższe niż te.

 

Jak ktoś będzie zainteresowany to proszę o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...