Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć

 

Ja tak troche poza tematami budowlanymi bo i budowa na finiszu....

 

Biore udział w konkursie Alior Banku..... jak 15 osób otworzy w aliorze bezpłatne konto to dostaje XBOXa

 

Bardzo proszę o pomoc - w zamian stawiam flaszke :)

 

Wystarczy otworzyć konto w Alior Banku z poniższego linka i zasilić je kwotą minimum 200zł na 1 dzień.

 

http://shooter9.systempartnerski.pl/aliorbank/konto.html

 

Konto jest bezpłatne i można je otworzyć bez wychodzenia z domu.

 

Serdeczne dzięki wszystkim za pomoc :)

Flaszka będzie z dostawą do domu - proszę o kontakt na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi po przygotowaniu pod wylewki, chętnie odsprzedam:

- 24 paczki styropianu dach/podłoga thermoorganica gold 10 cm.

- 2 paczki styropianu parking thermoorganica silver 5 cm.

 

Cena 50 zł/paczka. Odbiór w Mikołów-Bujaków.

A normalnie w jakiej cenie ten styropian? Ile to wychodzi za m3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam

Omijajcie dużym łukiem firmę EM - BUD z Piekar Śląskich ul. Bytomska 63. Są oni dystrybutorem bram Wiśniwskiego, sprzedają parapety, okna, drzwi i ogrodzenia.

Kupiłem u nich bramę Wiśniwskiego i okazało się, że brama nie domyka się jak powinna tzn. na środku bramy (gdy jest zamknięta) można włożyć palec miedzy panel a nadproże. Oczywiście zgłoszone jest to jako zły montaż, ale na razie winą obarczają mnie bo niby nadproże jest krzywe. Przyznaje im racę, gdyż na środku bramy nadproże ma odchył 2-3 milimetry, ale przy takim odchyleniu nie da się wzłożyć przecież palca!!! – sprawa jest w toku.

 

Zamówiłem też u nich parapety. Do dnia montażu wszystko było okiej............ ale po odfoliowaniu parapetów okazało się, że są uszkodzone. Więc dzwonię do Pani właścicielki firmy EM Bud. Pani staje na wysokości zadania, zamawia wizytę przedstawiciela firmy produkującej parapety, gość przyjeżdża i stwierdza wadę.

Dzwonię więc ponownie do właścicielki firmy i mówię że uszkodzonych parapetów nie chcę. A Pani stwierdziła, że ją to nic nie obchodzi i wszystkie formalności mam załatwić z przedstawicielem producenta. A przecież to u niej zamówiłem parapety i jej wpłaciłem zaliczkę !!!!!

Pani przestała odbierać ode mnie telefon, nie oddzwaniała, gdy prosiłem o kontakt przez jej pracowników.

Mam odczucie, że właścicielka tej firmy traktuje klientów jak zło koniecznie i czego to ja kupujący od nich chce. Takie podejście do klienta jest żenujące, a wręcz obraźliwe.

Zatem jeśli komuś brakuje adrenaliny przy budowie domu czy remoncie mieszkania to .......... trafi pod dobry adres .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam

Omijajcie dużym łukiem firmę EM - BUD z Piekar Śląskich ul. Bytomska 63. Są oni dystrybutorem bram Wiśniwskiego, sprzedają parapety, okna, drzwi i ogrodzenia.

Kupiłem u nich bramę Wiśniwskiego i okazało się, że brama nie domyka się jak powinna tzn. na środku bramy (gdy jest zamknięta) można włożyć palec miedzy panel a nadproże. Oczywiście zgłoszone jest to jako zły montaż, ale na razie winą obarczają mnie bo niby nadproże jest krzywe. Przyznaje im racę, gdyż na środku bramy nadproże ma odchył 2-3 milimetry, ale przy takim odchyleniu nie da się wzłożyć przecież palca!!! – sprawa jest w toku.

 

Zamówiłem też u nich parapety. Do dnia montażu wszystko było okiej............ ale po odfoliowaniu parapetów okazało się, że są uszkodzone. Więc dzwonię do Pani właścicielki firmy EM Bud. Pani staje na wysokości zadania, zamawia wizytę przedstawiciela firmy produkującej parapety, gość przyjeżdża i stwierdza wadę.

Dzwonię więc ponownie do właścicielki firmy i mówię że uszkodzonych parapetów nie chcę. A Pani stwierdziła, że ją to nic nie obchodzi i wszystkie formalności mam załatwić z przedstawicielem producenta. A przecież to u niej zamówiłem parapety i jej wpłaciłem zaliczkę !!!!!

Pani przestała odbierać ode mnie telefon, nie oddzwaniała, gdy prosiłem o kontakt przez jej pracowników.

Mam odczucie, że właścicielka tej firmy traktuje klientów jak zło koniecznie i czego to ja kupujący od nich chce. Takie podejście do klienta jest żenujące, a wręcz obraźliwe.

Zatem jeśli komuś brakuje adrenaliny przy budowie domu czy remoncie mieszkania to .......... trafi pod dobry adres .

 

Wspólczuję i polecam szybki kontakt z Federacją Konsumenta w Piekarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyscie jeszcze raz podac namiary na ludzi od:

- elektryki

- wody

- tynkow (maszynoo)

- wylewek (maszynowo)

 

Gosc od elektryki powiedzial mi 50 zl od punktu i polowe ceny materialu za centrale

Gosc od wody 50 zl od punktu (woda ciepla+zimna + odplyw - 150) a drugi 150 zl za ciepla i zimna wode za odplyw 30 czyli razem 180...

Tynki - czy poszly w gore? Bo jeszcze niedawno gipsowe byly po 22 a niedawno gosc mi 25 rzucil....

Wylewki 29-30 zl od metra + 2 zl za kazdy cm wiecej.

Podajcie Wasze ceny i ew namiary - dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wmnich - namiary poszły na priv

 

Nadal chce się pozbyć:

Zostało mi po przygotowaniu pod wylewki, chętnie odsprzedam:

- 24 paczki styropianu dach/podłoga thermoorganica gold 10 cm.

- 2 paczki styropianu parking thermoorganica silver 5 cm.

 

Cena 50 zł/paczka. Odbiór w Mikołów-Bujaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzamy się do zakupu drzwi wewnętrznych. Początkowo chcieliśmy DEWRO, ale cenowo nie podołamy (10 drzwi). Dlatego wybór padł na Polskone Sempre. Ma może ktoś te drzwi? Gdzie je kupowaliście i kto je montował? Aha, ma ktoś może panele na podłogówkę firmy Balterio albo Quickstep, jakie wrażenia? Dzięki z góry!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzamy się do zakupu drzwi wewnętrznych. Początkowo chcieliśmy DEWRO, ale cenowo nie podołamy (10 drzwi). Dlatego wybór padł na Polskone Sempre. Ma może ktoś te drzwi? Gdzie je kupowaliście i kto je montował? Aha, ma ktoś może panele na podłogówkę firmy Balterio albo Quickstep, jakie wrażenia? Dzięki z góry!

 

jezeli chodzi o drzwi to ja polecam DREWNO STYL Jaworzno ul.Katowicka

U mnie montowali 13 szt polskone Sabia - polecam

panele tez maja - super ceny i montaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...