Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich budujących:)

Dziękuję za odpowiedzi dotyczące mojego zapytania o okna dachowe.

Obecnie zastanawiam się nad wyborem rynien z firmy Plannja Siba- czy ktoś może podzielić się opinią o rynnach tej firmy?

Czy możecie polecić również inne firmy wykonujące rynny stalowo-ocynkowane?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje wykonać przyłącze wodne.Może macie namiar do kogoś, kto wykonywał już takowe,a ceną Was nie zabił.

Dzwoniłem do dwóch firm celem ustalenia kosztów.300 zł za mb. z materiałem.

Chyba ktoś się z ..... na głowy pozamieniał.

dzięki,marek.

 

Gmina Mierzęcice

 

podaję namiar: Gurtowski Rafał tel. 696 420 948

W kwietniu 2010 r. za odcienek 120 m zapłaciłem z materiałem i przekopem pod szosą 7500 zł. (w tym rura, studzienka wodomierzowa i zasuwy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mogę prosić o podanie namiarów kogoś, kto zrobi projekt przyłącza wody?

Mikołów, Ruda Śląska

 

Nam robił Pan Piątek z Rudy Śląskiej,mieszka na Wirku.Pracuje w wodociągach w Rudzie Śląskiej,niestety nigdzie nie mam już jego numeru,także poszukaj może na necie.Za projekt wody i oczyszczalni płaciłam 600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam robił Pan Piątek z Rudy Śląskiej,mieszka na Wirku.Pracuje w wodociągach w Rudzie Śląskiej,niestety nigdzie nie mam już jego numeru,także poszukaj może na necie.Za projekt wody i oczyszczalni płaciłam 600zł

 

Numer do Pana Piatka to 691856245 . barto307cc czy musialas miec kierownika budowy i dodatkowo inspektora ? Slyszalem ze u nas jest inspektor wymagany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...