Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zna ktoś dobrego kafelkarza do położenia gresu polerowanego, 80m2?

Ja znam ;) moich górali od wykończeniówki,ale nie wiem czy będa mieli czas bo oni raczej biorą robotę na całe wykończeniówki,ale spróbuj spytać.

Grzegorz tel.607-378-406

 

Ktoś też pytał o wylewki,także Ci górale mają jakąś ekipę od wylewek,ale nie wiem jaka cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam kogoś do wykonania solidnego ogrodzenie klinkierowego (mur+słupki). Z góry dzięki za namiary.

Pozdrawiam Kasia

 

Ten temat był już przerabiany tu parę razy i jak do tej pory nikt nie ma takiego namiaru ;).Też intensywnie poszukiwałam w tamtym roku i nie znalazłam,zmieniłam koncepcje ogrodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sprawdzonej ekipy do wykonania tynków gipsowych w Katowicach. Prace JUŻ można zacząć.

 

Mieszkanie w kamienicy na 1 piętrze, ściany z cegły, stare tynki skute,

do tynkowania tylko sciany ok 200m2

Jest siła (zabezpieczenie 25A) i woda. Agregat i materiał można trzymać w garażu lub wnieść do mieszkania.

 

Bedę wdzięczny za namiary na sprawdzonych wykonawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sprawdzonej ekipy do wykonania tynków gipsowych w Katowicach. Prace JUŻ można zacząć.

 

Mieszkanie w kamienicy na 1 piętrze, ściany z cegły, stare tynki skute,

do tynkowania tylko sciany ok 200m2

Jest siła (zabezpieczenie 25A) i woda. Agregat i materiał można trzymać w garażu lub wnieść do mieszkania.

 

Bedę wdzięczny za namiary na sprawdzonych wykonawców.

 

Polecam ekipę pana Adama z Rybnika tel. 697 993 310

Ja jestem bardzo zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie poszukuję czystej ziemi do wyrównania działki w okolicach Gliwic możecie polecić jakiegoś dostawcę i przy okazji ile płacicie za taką ziemię.?

 

Powiem tak, jeśli mogłoby to być za miesiąc i sam sobie ją zbierzesz z mojej działki (czyli załatwiasz koparkę do zdjęcia humusu i załadujesz na swój transport) to nie ma problemu. Pytanie tylko ile tej ziemi ma być? Ja mam pas 3m na 100m o 0,2m głębokości. Miejscowość Paniówki (ok 10km od Gliwic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam do siebie jak firma z Mikołowa zrobiła mi tynki.Wprawdzie jutro mają poprawiać-myślę że tylko dlatego bo dostali tylko połowę pieniędzy.Zobaczymy jak poprawią.Generalnie Pan Artur sugeruje że trzeba panów kładących tynki pilnować, sprawdzać, mówić na bieżąco co mi się nie podoba.Ogólnie trzeba być cały czas na budowie , znać się na tynkach ,sprawdzać poziomy- ogólnie robić z nimi.Jeżeli mi poprawią , wszystko odwołąm.Aha i chcociaż chcieliśmy tynki gipsowe pod malowanie-bez gładzi i panowie przytakiwali, to przy odbiorze mówili że przy farbach zawsze wszystko wychodzi i zawsze trzeba dawać gładzie.Nie muszę lampą świecić aby widzieć placki i ine skazy, nie mówiąc że jak zatynkowaną ścinę trochę tynkiem zachlapali to nie wytarli( to jest nic), obróbka okien fatalna.I najgorsze że te ściany które są naprawdę ładne bedą zabudowane, a te beznadziejne naprawdę widoczne.

No a posprzątać po sobie-zmietli-a placki tynku to zostawili dla mnie.No ale to wszystko dlatego że nikt ich nie sprawdzał, raz przyjechał jeden z szefów pomierzyć, na moje uwagi było -"wszystko bedzie ok, oni robią kilkanaście lat , wszystko jeszcze czymś tam przelecą".I chociaż mówiłam w łazience mało kafli będzie - to nie-oni uważają że kafle będa wszędzie-dlatego się do niczego tam nie przykładali, taniej byłoby dać płyty karton -gips i byłoby ładniej

Jestem wkurzona opóźnia mi to wylewki i instalacje, żeby tylko dobrze poprawili.GOŁYM okiem ściana jest wypukła

Skandaliczna jest wypowiedź że to ja mam sprawdzać- Tak ale po-inaczej wziełabym chłopa, kupiła tynk i pilnowała, i nie płaciła chyba najwyższych stawek na Ślasku. Zapraszam do mnie jak ktoś chce zobaczyć jak robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się - jestem handlarzem - mam biały cement w fajnej cenie [1080 zł/t] - używany jest on często jako fuga lub wręcz składnik murów budowanych z wapienia z okolic Zawiercia. Zwykle z żóltym lub rzecznym [jasnym piaskiem]. Mam w robocie [!] namiar na ekipię, któa robiła ogrodzenia pełne z takiego wapienia w okolicach Krakowa. Bardzo fajnie im to wyszło, robili u dwóch sąsiadów:) Jeżeli jest ktoś nimi zainteresowany - namiary mogę podać. Blachy rej. samochodów są z Myślenic [KMY]... O cenach nie wiem nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...