Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich budujących:)

Dziękuję za odpowiedzi dotyczące mojego zapytania o okna dachowe.

Obecnie zastanawiam się nad wyborem rynien z firmy Plannja Siba- czy ktoś może podzielić się opinią o rynnach tej firmy?

Czy możecie polecić również inne firmy wykonujące rynny stalowo-ocynkowane?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

My zamontowaliśmy te rynny w ubiegłym roku. Wybraliśmy stalowe w kolorze czarnym. Nie było problemów przy ich montażu. Prezentują się bardzo dobrze. Są solidnie wykonane. Ściągaliśmy je aż z Warszawy, bo kupowaliśmy wraz z dachówką Nibra G10, a na Śląsku jej niestety nie ma. Zabrakło kilku elementów, ale bez problemu ściągnęliśmy je przez WABUD w Będzinie. O trwałości dowiemy się dopiero w przyszłości ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie wszystkich budujących :). Mamy stan surowy zamknięty. Zastanawiamy się nad skorzystaniem z wsparcia projektanta wnętrz by uniknąć nietrafionych rozwiązań (mam wiele pomysłów niekoniecznie do siebie pasujących ;)). Czy ktoś korzystał z takiej pomocy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julianna16 ,architekt wnętrz też człowiek, ma swoje wizje i bardzo często wydaje mu się że wszystkie rozumy pozjadał. Jak jego wizje będą grały z Twoim gustem to OK. Gorzej jak będą inne i przekona Cię fachowymi argumentami, a ty będziesz się z tym męczyć całe lata. Podoba Ci się coś to tak rób. Dom jest dla CIEBIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julianna16 ,architekt wnętrz też człowiek, ma swoje wizje i bardzo często wydaje mu się że wszystkie rozumy pozjadał. Jak jego wizje będą grały z Twoim gustem to OK. Gorzej jak będą inne i przekona Cię fachowymi argumentami, a ty będziesz się z tym męczyć całe lata. Podoba Ci się coś to tak rób. Dom jest dla CIEBIE

Hmm... To w zasadzie słuszne, że projektant ma swoje wizje - inaczej nie byłby potrzebny ;). Mam nadzieję, że jednak dobry projektant uwzględni również nasze preferencje :). Pomysłów mam sporo i w tym właśnie problem. Współpraca z projektantem mogłaby uchronić nasz dom przed zbytnim eklektyzmem, bo tego się obawiam. Może jednak ktoś z Forumowiczów tu zaglądających korzystał z takiej pomocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma korzystała i przeklina-nie chodzi o wizję, tylko o pełno niedociągnięć np obudowa umywalki wchodzi na kibelek, siadając można głową zachaczyć- na szczęście zauważone przez kafelkarza, wystarczyło przesunąć kibelek i bidet bardziej w prawo -całość byłaby bardziej symetryczna i ładniejsza- było pełno takich rzeczy-z tego co się orientuję jakać pani architekt z Tarnowskich Gór, źle rozrysowane kafelki itp.

Drugi sąsiad też współpracuje z jakąś babą, ale na efekt trzeba poczekać jeszcze kilka miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam deski szalunkowe 25mm (calowe) o długości ok 2-4m. Kupowane w tartaku w zeszłym roku.

Sprzedam stemple budowlane o długości ok 2,6m.

Całe drewno zimowało pod dachem. Jest bez gwoździ.

Okolice Piekar Śl / Tarnowskich Gór.

Możliwość transportu.

 

mam na zbyciu tez słup energetyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam deski szalunkowe 25mm (calowe) o długości ok 2-4m. Kupowane w tartaku w zeszłym roku.

Sprzedam stemple budowlane o długości ok 2,6m.

Całe drewno zimowało pod dachem. Jest bez gwoździ.

Okolice Piekar Śl / Tarnowskich Gór.

Możliwość transportu.

 

mam na zbyciu tez słup energetyczny.

 

Wysłałem pytania na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam deski szalunkowe 25mm (calowe) o długości ok 2-4m. Kupowane w tartaku w zeszłym roku.

Sprzedam stemple budowlane o długości ok 2,6m.

Całe drewno zimowało pod dachem. Jest bez gwoździ.

Okolice Piekar Śl / Tarnowskich Gór.

Możliwość transportu.

 

mam na zbyciu tez słup energetyczny.

 

W jakiej cenie stemple z transportem do Zawiercia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...