Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Potrzebowałem tanią wodę do podlewania ogrodu bo mam 2000 m2.

Jak usłyszałem cenę za metr odechciało mi sie tej studni - wybrałem inną opcję.

Studnia 10 metrowa za 1500 zł

Poniżej link do zdjęc

https://picasaweb.google.com/radzio76/12052011RuraZZiemiWDodatkuNiebieskaNibyStudniaZobaczymyCoZTegoBedzie#

Pozdrawiam radek

 

Jak działa to cudo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś szukał kogoś do ogrodzenia z klinkieru.

Człowiek jest z Tychów i tylko na terenie Tychów działa z racji ............

kilka zdjęc z realizacji mojego skromnego ogrodzenia.

https://picasaweb.google.com/114780603567233739312/13072011OgrodzenieKlinkieroweClassicPatokaCrh

Dodam ze jest bardzo dokładny, uczciwy i najtanszy ze sprawdzonych ekip od ogrodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topole nie nadają się do niczego, niektórzy twierdzą nawet że palić tym jest ryzyko, bo drewno zasyfione jakimiś związkami siarki. Jeżeli chodzi o dąb i brzozę to wspaniałe na przykład do kominka, albo każdego innego pieca. Ale jak mają po 5 metrów to raczej drzewka niż drzewa i wielkiego pożytku z nich też nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topole nie nadają się do niczego, niektórzy twierdzą nawet że palić tym jest ryzyko, bo drewno zasyfione jakimiś związkami siarki. Jeżeli chodzi o dąb i brzozę to wspaniałe na przykład do kominka, albo każdego innego pieca. Ale jak mają po 5 metrów to raczej drzewka niż drzewa i wielkiego pożytku z nich też nie będzie.

 

Chodziło mi najbardzie wlasnie o pytanie czy do kominka takie cos chce i dobrze placi czy lepiej pozbyc sie w ramach pomocy sasiedzkiej itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zadowolony ze swego kominka i schodów może podać namiary na wykonawcę? Zależy mi szczególnie na kimś, kto potrafi wykonać piękne schody dywanowe na beton. Do tej pory każdy, kogo pytam odpowiada: "a jakie to są?" I już wiem, że takich nie robi... :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w internet schody dywanowe a zobaczysz - proste :)

Z tego co wiem schody dywanowe nie mają konstrukcji betonowej czyli schody są same w sobie konstrukcją dlatego tak cięzko je wykonac.

A szczegolnie cięzko zrobic aby nie było widac łączeń stopnic.

http://images39.fotosik.pl/1052/3fd24246cd25a401.jpg

 

nie widzę tu betonu :(

U mnie gośc wycenił takie schody na 25 000 jednak z opowiadań znajomych ktorzy mają takie schody wiem ze to połowa kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...