Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Murator z października na przedniej szybie... :lol: :lol: :lol:

Centrum klinkieru łatwo znaleźć, jadąc ulicą DĘBOWĄ od Chorzowskiej ( to ta od RONDA do Chorzowa :p, albo na odwrót :p ) w stronę Bytkowa, trzeba uważnie potrzeć na zjazdy w prawo... :o , jest oznakowane, a na symbolu mają zdaje się dinozaura... :roll: na żółtym tle... :wink:

To wstępnie umawiamy się na 10.00 :p !

Ciekawy, czy dobudzę dziewczyny, czy będę musiał jechać sam :o ?

A swoją drogą słabo reklamują te targi budownictwa...na pewno są w najbliższą sobotę... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Właśnie zaczynam budowę, na razie tylko fundamenty i wod.-kan. a w przyszłym roku na wiosnę reszta. Przy fundamentach testuję kierownika budowy i jego ekipę. Na razie twierdzą, że fundamenty najlepiej z cegły białej. Co to jest cegła biała? I czy faktycznie najlepiej? Na dodatek teren jest trochę mokry i boję się że nie zrobią porządnej izolacji. Zupełnie się nie znam i boję się, że czegoś nie dopilnuję odpowiednio. Będę bardzo wdzięczna za każdą radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mww - o rany, fundamenty z silikatów!!! W ŻADNYM RAZIE, na podmokłym terenie fundament tylko z lanego betonu...no chyba, że masz na myśli ścianki fundamentowe, ale w tym przypadku też polecam kostkę betonową, a wszystko powyżej może bez problemu z silikatów, to bardzo dobry materiał na ściany nośne, ale tylko dwu-, lub trójwarstwowe, czyli ocieplone... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian - znaczy sugerujesz spotkanie na parkingu przy Centrum Klinkieru? Murator na przedniej szybie będzie OK!

 

Parasol - mogę wiąć też, ale Gaga, mam obawy że chyba nie potraktują nas poważnie jak będziemy chodzić po hali targowej z parasolami nad głową... :lol:

 

A swoją drogą, jakaś plakietka Forum Muratora by się przydała - szanowna Redakcja mogłaby o tym pomyśleć, niekoniecznie od razu gotowa do noszenia, mógłby być to plik graficzny do ściągnięcia i wydrukowania obrazka do przypięcia do kurtki na przykład - za każdym razem przy jakichś umawianych spotkaniach jest ten sam problem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magmi - niewątpliwie masz rację :lol:

Parking przy Centrum Klinkieru - potwierdzam.

Krystian - masz rację z tą reklamą. Trochę mnie to martwi, bo może to oznaczać mały udział wystawców. Ja tylko pamiętałam, że zwykle we wrześniu są te targi, szukałam informacji w Muratorze - nic nie było. Dopiero zajrzałam na stronę mtk - i stąd wiem o dacie targów.

Mimo wszystko jestem zdecydowana i jadę.

Pozdrawiam,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się!

Targi marniutkie.

 

Jedyne co zwracało uwagę to "daszek" Jopka.

... jak ktoś lubi karpiówkę... :roll:

 

piotr224 TY TAM BYŁEŚ

I SIĘ NIE UJAWNIŁEŚ... :evil:

Twoja strata, nie poznałeś osobiście: gagi :p , magmi :p , jej męża :p .... o mnie nie wspomnę :oops: :wink:

 

Co do targów byłem zawiedziony brakiem ,,wiodących" firm produkujących okna PVC na naszym terenie... :evil:

 

Pozdrawiam uczestników!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się!

Targi marniutkie.

 

Jedyne co zwracało uwagę to "daszek" Jopka.

... jak ktoś lubi karpiówkę... :roll:

 

piotr224 TY TAM BYŁEŚ

I SIĘ NIE UJAWNIŁEŚ... :evil:

Twoja strata, nie poznałeś osobiście: gagi :p , magmi :p , jej męża :p .... o mnie nie wspomnę :oops: :wink:

 

No to mnie Krystian uspokoiłeś, że niewiele straciłam - bo z Gagą miałyśmy już przyjemność się spotkać , magmi -spotkanie w planach, a i Ciebie niewykluczone, że jeszcze odwiedzę w tym Ogrodzieńcu - choć mam już go zaliczony ale kto wie.... :wink:

pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięęęęki :p

Jura to miejsce naszych jesiennych wypraw. W tym roku zaliczyłam tak bliżej Krakowa, przejeżdżałam nawet w okolicy domu Majki ale niestety... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...