Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Witam

 

Macie namiar na kogos kto zrobi projekt instalacji gazowej w domu ?

 

mi robili ludzie z gazowni - podejdz tam, od razu znajdzie sie 10 osob ktore oczywiscie odpłatnie zajmą się tą sprawą.

Pamietaj ze projekt to jedno a pozwolenie to drugie.

projekt mialem od ręki a pozwolnie to jakies 2 miesiace czekania.

pozdrawiam radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hm... ja też o p. Kurpasie słyszałam wiele nieprzychylnych opinii.... Ale sama nie miałam styczności, więc nie wiem.

 

Nadal mam na zbyciu:

- 24 paczki styropianu dach/podłoga thermoorganica gold 10 cm.

- 2 paczki styropianu parking thermoorganica silver 5 cm.

Cena 50 zł/paczka. Odbiór w Mikołów-Bujaków.

 

ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evol1 jaki zament w głowie wapno sie stosowało od zawsze i po to ono jest by go dodawać do zaprawy, woda wapno cement piasek i mozesz dodac plastyfikatora, ja osobiscie nie muruje ale jak pomagam na budowie to widac różnice pomiedzy zaprawa bez a z wapnem. Ja polecam, wiadomo koszt wiekszy ale to chyba twoj dom, oczywiscie jezeli mowa o murowaniu scian.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z rozrachunku budowlanego pozostało mi:

- 15 mb taśmy Wakaflex (brąz- zapakowana oryginalnie)

- kosz dachowy wzdłużny (2 mb, brąz - zapakowany oryginalnie) - 4 szt.

- listwa do obróbki komina ( 2m, brąz- zapakowana oryginalnie)- 8 szt.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny ( tel. 514 414 501).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEGAM

 

Przed firmą Góral – Bud wykonującą ocieplenia budynków.

Ta firma ogłasza się na Allegro http://allegro.onet.pl/docieplenia-elewacje-i1837472880.html

Jest to firma z Będzina ul. Asnyka 57, osoba z którą podpisałem umowę to Adrian B.

Ten Pan ma „gadane” obiecuje, tłumaczy, przekonuje.... i tym mnie przekonał ...........

Ja zamówiłem ocieplenie domu w marcu br. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zrobili część ocieplenia .....................i do dnia dzisiejszego tj. do dnia 24.09.2011 r. nie chce wykonać pozostałego, zapisanego w mowie zlecenia.

Pan Adrian nie odbiera telefonu i nie chce ze mną rozmawiać jak przyjeżdżam do niego do domu. Po prostu olewanie klienta, który zapłacił za usługę. Niestety ale sprawa skończy się w Sądzie :(.

Wiem, że sam zawiniłem, bo nie powinienem płacić za coś co nie zostało wykonane (zamówione parapety i część docieplenia) .............., ale mądry Polak po szko-dzie........

Zatem ostrzegam Wszystkich, którzy planują ocieplenie domu przed Tą firmą i przed Adrianem B. (ten Pan może zmienić nazwę firmy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy moglby mi ktos polecic sprawdzonego stolarza (schody dębowe + drzwi wewnetrzne)

oraz projektanta wnetrz - chodzi mi o projekt dla 2 łazienek - pomysł mamy, materiał mniej wiecej wybrany

- chodzi mi bardziej o techniczny rozrys naszych pomyslów zeby w trakcie realizacji nie wyszło mi np. pół kafli

w najbardziej eksponowanym miejscu ;)

 

pozdrawiam

Piotr

 

PS: w zamian moge polecic bardzo konkretnego elektryka oraz solidna ekipe do wykończeniówki (wylewki, tynki, gładzie, adaptacja poddasza, ocieplenie itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...