Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

niee nie parkiet to inna sprawa.

Parkieciarz robi w białych rękawiczkach i po jego wyjsciu parkiet lśni.

Jedynie Ty możesz go zniszczyc bo podłogę robimy na samym końcu.

Okna to co innego.

Moją interncją nie było przekonywanie Cię do podjęcia decyzji o wyborze okien plastikowych tylko wtrąciłem się lekko chcąc Cię uswiadomic co dzieje się na budowie i jak poszczególne ekipy obchodzą się z naszymi pieniędzmi :(.

Ja osobiście marzyłem o oknach drewnianych lecz widząc szpary u kuzyna dałem sobie spokoj.

 

Generalnie uwielbiam naturalne materiały i myslę ze drogi element wystroju zawsze się obroni nawet jak zle dobierzemy kolorystykę albo jak wogole nie pasuje to mozesz awsze miec argument ze jest naturalny i jest wyjątkowy.

 

idąc tym tropem inwestuję w :

granit na podjezdzie , płyty kamienne na tarasie :) szykowny produkt , naturalną cegłę we wnętrzach i ciut trawertynu oryginalnego.

 

jak to skończę będę goły i wesoły - coś mi się widzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam z "zaświatów" :yes:

 

Mam do opchnięcia pozostałości po podbitce .

 

Mianowicie :

 

13 sztuk paneli podsufitki pełnej gamrata w kolorze ciemnobrązowym

 

5 sztuk podsufitki perforowanej gamrata w kolorze ciemnobrązowym

 

szerokość panela 206 mm , długość 4,0 m

 

1 sztuka 5 złotych .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam firmy Aquaclear z Tychów gdzie kupiliśmy przydomową oczyszczalnię ścieków, http://www.aquaclear.slask.pl/kontakt.html.

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom właścicielowi nie chce się przyjechać 7 km, żeby uruchomić urządzenie. Brak słów... Na szczęście znajomi mają to samo urządzenie i jakoś sobie poradzimy. Sprzedał produkt a potem ma klienta w d....e :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY! -Kostka Brukowa Piccola Pastello

 

Witam,

proszę wykonawców i inwestorów o pomoc. Mianowicie zakupiłam 130 m2 kostki brukowej Libet Piccola Pastello z serii Colormix i kostki pomimo, że jest to pierwszy gat. i z tej samej linii produkcyjnej kostki różnią się w paletach. Trzy palety były bez nakropień i nie było dużego kontrastu w kolorach. W załączeniu wysyłam zdjęcia, proszę powiedzcie czy to jest normalne zjawisko, że kostki są nakrapiane i jest duży rozrzut kolorystyczny - od pastelowych do białych o odcieniu różu! Te nakropienia, szczególnie na tych jasnych kostkach wyglądają jak rdza. Uprzedzę Was,oczywiście przedstawiciel handlowy (w końcu jego zadaniem jest sprzedać towar) był i określił, że kostka jest ok, tylko brukarze mają ją układać zgodnie z ich zaleceniami.

Z góry bardzo dziękuję.Nie ukrywam, że jest to dla mnie pilna sprawa.

 

 

Wysyłam cd. zdjęć.

Zdjęcie nr 594 to kostka ułożona z pierwszych trzech palet 591 z kolejnych już czterech, bo taki misz masz na tych paletach. I co o tym sądzicie?

Pozdrawiam,

Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEj,

 

Dziś byłem w Gliwicach w C.H. Forum - darmowe porady przez Ulę i Maćka z programu DEKORATORNIA (TV4), fantastyczna sprawa, zabrałem projekt pod pachę i dawaj. Fajni ludzie, jutro tj. 9.10.2011 niedziela są od 10.30 do 15.30 . Szkoda że tylko ten weekend, siedzą przy okazji jakiejś promocji przy stanowiski ING i Sony, do tego dają gadżety :)

 

ps

wrzuce to na inne nasze sląskie grupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zmuszony zostałem do rozstania się z ekipą budowlanćów, proszę Was o pomoc lub namiar na murarza/-y mogących w trybie "na wczoraj" podmurować płatwie, wymurować trzy ściany szczytowe (do wysokości 270cm są wymurowane) oraz ścianę lukarny. Budowa w Mysłowicach Kosztowach. Z góry dzięki za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz pisalem we wczesniejszych postach ze moge polecic z czystym sumieniem ekipe od wykonczeniowki,

do najtanszych nie naleza ale robota 1 klasa ( ceny maja tak z 20% wyzsze od sredniej)

jak cos to moge puscic na priv namiary

 

dalej natomiast czekam az ktos mi poleci solidnego stolarza do wykonania schodow debowych,

na razie niestety cisza w eterze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słupki klinkierowe, przęsła metal do tego brama dwuskrzydłowa i furtka - całość ok.15m

Zerknij tu

https://picasaweb.google.com/114780603567233739312/13072011OgrodzenieKlinkieroweClassicPatokaCrh

Gośc jest z Tychów robil w pobliżu parę ogrodzen jesli chesz zobaczyc to zapraszam.

Acha potrzbuje pomocnika do dzwigania cegieł i rozrabiania malty jak on to nazywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...