Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie polecam firmy Aquaclear z Tychów gdzie kupiliśmy przydomową oczyszczalnię ścieków, http://www.aquaclear.slask.pl/kontakt.html.

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom właścicielowi nie chce się przyjechać 7 km, żeby uruchomić urządzenie. Brak słów... Na szczęście znajomi mają to samo urządzenie i jakoś sobie poradzimy. Sprzedał produkt a potem ma klienta w d....e :(

 

mam podobny problem z ta firma,a raczej wiekszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam firmy Aquaclear z Tychów gdzie kupiliśmy przydomową oczyszczalnię ścieków, http://www.aquaclear.slask.pl/kontakt.html.

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom właścicielowi nie chce się przyjechać 7 km, żeby uruchomić urządzenie. Brak słów... Na szczęście znajomi mają to samo urządzenie i jakoś sobie poradzimy. Sprzedał produkt a potem ma klienta w d....e :(

 

mam z nimi podobny problem,ale wiekszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge polecić te ekipy, które sie u mnie sprawdziły:

 

SSo - herbert jatta - 695 637 686

elektryk p. irek - 604 247 195

wod-kan, CO - janek - 692 298 964

tynki - szyguła - 692 370 723

 

okna oknoplast kraków - p. Anna żytowiecka - [email protected]

drzwi wejściowe - stoldrew w żorach - [email protected]

 

pozdrawiam,

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy możecie podzielić się namiarami na dobrych fachowców od instalacji CO? Najchętniej z okolic Tarnowskich Gór (Zabrze, Gliwice, Bytom, Pyskowice). Oczywiście mogą być też z dalszych okolic - niektórym dojazd nie przeszkadza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...