Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Nic tylko realizować :wink:

Witam w paskudny, deszczowy ranek... czy jest gdzieś na Śląsku miejsce gdzie nie pada :wink: Jak sobie radzicie z samopoczuciem w taki czas...

pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Krystian

Oczekiwałam czegoś pocieszającego ...a Ty co ...leje, i leje wszędzie :cry:

Ciekawe co z resztą ludzi z naszej grupy, bo od jakiegoś czasu tylko my tu się udzielamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdo no to teraz trzymam kciuki jednej ręki za Twoje ławy a drugiej za koniecówkę prac "mszeniowych" mojej ...przy dzisiejszym nawale pracy trzymam kciuki tak w pamięci :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie słoneczko nieśmiało wygląda ...na szczęście, bo zaraz jadę na budowę zobaczyć co moi "giganci" zrobili, jutro mam nadzieję odbiór tego etapu i przyjdzie mi stawić czoła wykończeniówce. :wink:

Tak a propos co planujecie na podłogę w salonie ? U mnie ciągle równowaga plusów i minusów płytki kontra deski :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pogodnie :) bo:

za oknem słoneczko,

za 6 godzin zaczynam łikend

i dziś zmienia się status mojego domu ze stanu surowego otwartego na zamknięty :wink: - montują mi drzwi wejściowe :p

Kurcze wczoraj byłam po raz pierwszy na budowie wieczorem i pierwszy raz miałam okazję zobaczyć światło / narazie "pożyczone"/ w oknach mojego domu... to takie wspaniałe. Chyba dziś zrobie awanturę w ZE za nie przestrzeganie terminów umowy.

Krystian w moim specyficznym domu parkiecik nie bardzo pasuje :-?

Magda jak tam ławy ... nie śniły Ci się w nocy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian mój dom jest nietypowy, bo z bala z mszeniem, od wew. też bale -i chcę go utrzymać w takim wiejskim klimacie dlatego na podłoge w grę wchodzą dechy lub płytki.

Firma z którą podpisałam umowę na postawienie domu oferowała stan surowy zamknięty. W ofercie nie było specyfikacji ile za postawienie domu a ile np. za okna. Są też trochę nietypowe wymiarami /mniejsze/, za to kolor identyczny z kolorem ścian.

Parametry okien wg. speca od okien, który kiedyś aktywnie udzielał się na Forum też były o.k. zatem nie bawiłam się w szczególy a montowała mi je ekipa stawiająca dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian, dom EDZI jest nietypowy, bo to DOM Z BALI - nie wiedziałeś? Przecież Edzia jest powszechnie znanym na forum ekspertem od takich domów...

 

Magdo opinia trochę na wyrost, bez przesady ... :wink: , są lepsi...

Jeszcze się pochwalę, że za 2 tygodnie bedzie kominek i jak już Twoją budowę przysypie biały puch to myślę, że mnie odwiedzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu zostały mi jeszcze do zrobienia podłogi, łazienki, schody... i na tym mi chyba zejdzie cała zima. Z przeprowadzką się nie śpieszę ze względu na moje uczennice-jedna w ostatniej kl. podstawówki, druga ostatnia gimnazjum.

Słuchajcie za chwilę przestanę być 1/ ileś tam właścicielką swojej firmy...idę właśnie sprzedać akcje... brrr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek z bali mówicie... :p , dobrze znać ekspertów, bo ja też taki sobie wybuduję... (jak tylko wygram w lotto... :lol: ), w dodatku w ,,,rodzinnych" wiejskich stronach, więc EDZIA będzie miała dwa kroki na inspekcję... 8) , działeczka już jest... 8)

Zawsze mnie intrygował temat ,,Domy z bali", ale nigdy tam jeszcze nie zaglądałem... :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...