Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja szukam kogoś od gazu - potrzebuję zrobić instalację od granicy do budynku (10m) i w środku (2m). Na razie mam jakieś kosmiczne wyceny (3-5tys)...

Mi też mirko robił wylewki - ekipa fachowa, jednak nie chcieli zrobić wg przepisu forumowych wyjadaczy od parkietów, mimo wcześniejszych zapowiedzi - przed samą robotą dostałem informację, że na taką wylewkę nie dostanę gwarancji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pilnie poszukuje drzwi budowlnych - może ktoś ma na zbyciu po budowie.

 

Pozdrawiam,

Justyna

 

Mam do zbycia dwoje drzwi wejściowych.Jedne z dostawką 120cm oraz 90cm.

Są z witrażami.Zamontowane były jakieś 3miesiące i musiałem je zmienić.Zsychały się.

Na budowę mogą być za ładne :) ale aby były na stałe to nie :(

Są z zamkami i kluczami bez klamek.Brakuje dwóch ramek do witraży,stolarz miał je poprawic ale juz nie zdążył.

Teraz stoją bezużyteczne w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informacje gdzie w okolicach Sosnowca najlepiej zaopatrywać się w piasek (póki co płukany) beton i gdzie najtańsza ceramika budowlana najlepiej Wienerberger 25 i 11,5 bloczki fundamentowe i styrodur ? Dzięki wielkie za wskazówki w tym zakresie :)

Wienerberger-http://www.mega1000.pl/

Do ceny dolicz transport.

Beton-Górażdże Beton Dąbrowa Górnicza,Aleja Roździeńskiego-607223302(B-15 198 netto,B-20 205 netto+ koszt pracy pomy za każdą godzinę)

Styropian XPS-sklep w Jaworznie tel. 500 151 177,za płyte 80mm płacilem 26 zł brutto,transport 50 zł

Materiały do izolacji fundamentów i nie tylko to.Hurtownia z Czeladzi- http://kamaonline.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam na zbyciu drzwi metalowe, ciężkie jak 100 bandytów z oscieżnicą - nowe zafoliowane, lecz gdzie niegdzie powgniatane od ciągłego przesuwania. Zostały zdemontowane w nowym mieszkaniu. Chętnie się ich pozbędę - idealne na drzwi tymczasowe. Jak się nie mylę są na 100 cm.

 

Dodatkowo z pozostałości po budowie mam do sprzedania kabel, który służył jako tymczasowy do zasilania skrzynku budowlanej. Całośc to 20mb - na początku i na końcu przewody są odizolowane (tak jak były zostały wypięte ze skrzynki). Kabel jest aluminiowy, 4x16 mm2 polskiego producenta Tele-Foniki, napięcie 0,6kV/1kV.

 

Ponadto chętnie odstąpię stemple w ilości około 50 sztuk na 150-160 cm. Wszystko do odbioru w Mysłowicach - Brzezince.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam na zbyciu drzwi metalowe, ciężkie jak 100 bandytów z oscieżnicą - nowe zafoliowane, lecz gdzie niegdzie powgniatane od ciągłego przesuwania. Zostały zdemontowane w nowym mieszkaniu. Chętnie się ich pozbędę - idealne na drzwi tymczasowe. Jak się nie mylę są na 100 cm.

 

Dodatkowo z pozostałości po budowie mam do sprzedania kabel, który służył jako tymczasowy do zasilania skrzynku budowlanej. Całośc to 20mb - na początku i na końcu przewody są odizolowane (tak jak były zostały wypięte ze skrzynki). Kabel jest aluminiowy, 4x16 mm2 polskiego producenta Tele-Foniki, napięcie 0,6kV/1kV.

 

Ponadto chętnie odstąpię stemple w ilości około 50 sztuk na 150-160 cm. Wszystko do odbioru w Mysłowicach - Brzezince.

A ile te drzwi miałyby kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po sąsiedzku,czyli Przyszowice,gmina Gierałtowice ;)

Dars i frelka budują w Paniówkach:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?203650-Mini-domek-w-Paniówkach

 

 

Dars i Frels nawet widziałem ich domki na żywo budują po przeciwnej stronie mojej przyszłej działki około 400m od mnie:)

Ja planuje kupić działkę na terenie za " Słynnym" Osiedlem Leśnym w Paniówkach na Powstańców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...