Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Witam !!!

Za dużo zamówiłem tynku : Caparol silikonowy ,kolor Grenadin 65 -4x25kg. wydajność-2,7kg/m2 do tego 1 wiadro podkładu-cena do uzgodnienia(nr Tel.:509982411) .Tynk do odbioru w Rudzie Śl.Jak ktoś będzie chciał widzieć kolor (mam już na domu)to wyślę na maila foto.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Co robicie ze śmieciami/gruzem z budowy?

W Mikołowie są ceny takie - gruz 435zł/kontener 3m2, śmieci 363zł/t. w kontenerze 3 albo 7m3.

Tylko nie wiem, czy mam takie ilości, czy ktoś zlecał wywóz bardziej kompleksowo (tzn. wszystko za jednym zamachem)?

 

Śmieci postaraj się sama zutylizować np: zakopać! a gruz jak najbardziej wykorzystaj do utwardzenia terenu - koparka, ubijak i podsypka - kilka stów w kieszeni zostanie:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Kłania się Kaśka z Pszczyny. Mam w planach budowę domu, najprawdopodobniej będzie to Delikatny (najprawdopodobniej, bo już kilkakrotnie projekt zmienialiśmy...). Wrzuciłam w wyszukiwarkę frazę "c131a" i wiem, że ktoś o nim tu wspominał. Niestety nie jestem w stanie kliknąć na odnośnik do konkretnej wypowiedzi, a po przeszukaniu prawie 100 stron wątku niczego nie znalazłam :( Wobec tego prośbę mam - czy ktoś z Górnego Śląska budował Delikatnego i mógłby się ujawnić? Będę bardzo wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Czy ktoś z Mikołowa i okolic będzie ocieplał na jesień dom styropianem? Przy większych partiach jest możliwość negocjacji ceny, moglibyśmy się zgadać. W razie czego na priv.

Za późno,w zeszłym tygodniu kupiłem 85m3 styro Genderki ;)

Z tego co przeglądałem najtaniej jest w Stanlux,dostawa gratis.

Grafitowy 0,031-190zł+6zł dopłata za frez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szkoda, ja myślałem o 0,032 gr 15cm (może dałoby się za 180zł/m3) oraz jedną ścianę 0,04 (na grubość 20cm) 135zł/m3.

Tylko przy jednym domku, to mi odpisali, że za mało na taką cenę, może faktycznie spróbuję popytać w Stanluksie.

 

PS - Skąd u Ciebie aż tyle styropianu? Myślałem, że budujesz mały domek...

PS2 - masz jakąś dobrą ekipę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
PS - Skąd u Ciebie aż tyle styropianu? Myślałem, że budujesz mały domek...

PS2 - masz jakąś dobrą ekipę?

35m3 na elewację(20cm),45m3 na strop(30cm) no i 3m3 na garaż(10cm) :)

Mam najlepszą ekipę,czyli siebie ;)

Nikt mi tak dobrze nie ociepli jak ja sobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...