Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

EDZIU kochana

 

Niniejszym oficjalnie chciałem Ci podziękować za namiar na wykonawcę kominków. Facet przywraca wiarę w ludzi... Kominek jest sliczny, sprawny,

został wykonany w terminie, wszelkie nasze uwagi dotyczące sposobu

wykończenia zostały zrobione bez szemrania i narzekań, a (co chyba

najdziwniejsze) kosztowo okazał się... sporo mniejszy od wszystkich poprzednich fachowców widzacych potencjalne problemy wszędzie tylko

nie w cenniku.

 

..

 

Oj jak miło poczytać taki tekst....az sie :oops: Cieszę się, że jesteś zadowolony z poleconego przeze mnie kominkarza. U mnie ze zwględu na inne prace przygotowawcze montaż kominka będzie dopiero dokładnie za 10 dni.

 

Żeby Cię podnieść na duchu - mój mąż w sobotę będzie rąbał drewno do kominka, z tego co poczytałam w wymianie dośw. to muszę mu współczuć, że zgotowałam mu taki los zamawiając drewno dębowe. :cry:

 

Przed chwilą skończyłam siarczyście kląć do słuchawki / sama się zdziwiłam, ze tak mi to wychodzi/ :wink: .A rzecz dotyczyła przyłaczą energetycznego. Czy Wam też robiono projekt bez kosultacji z Wami. Szlag mnie tarfia jak widzę tę ich głuptę i opieszałość. Dziś wkroczyli na moją działkę i zaczęły się schody...zobaczymy jak to się skończy

 

Ilona nie ma sprawy z namiarem. :p

 

pozdrawiam Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też posłałem prywatną wiadomość z namiarem.

 

Co do elektryki, to Welcome to GZE. Miejcie świadomość w kontaktach z nimi, że tzw. klient masowy w Zakładach Energetycznych (czyli my wszyscy) to 90% odbiorców, generujacych znikomy procent przychodów (za to "dużo roboty") i w adekwatnie do tego procenta traktowani.

 

Ale coż, monopol ma swoje prawa i przywileje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za spotkaniem forumowiczów, i jestem gotowa jechać do Warszawy. A WY?

Pozdrawiam,

Gaga2

Też planuję pojechać, ale wszystko będzie zależało od terminu ... dołożę jednak wszelkich starań, żeby pasowało...Agnieszko pojechałabys sama czy z mężem... bo mój tak trochę się wykręca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, myślę że mój ukochany jak zwykle się wykręci... :-? jest bardzo ostrożny w zawieraniu nowych znajomości... no i ma zawsze pretekst, żeby pilnować budowy. :wink: Pewnie stanie na tym, że ja pojadę, on teoretycznie zajmie się dziećmi, a praktycznie to podrzuci je babci a sam ruszy do pracy lub na budowę.

Ja jestem zdeterminowana. :D

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuem- ja mam namiary na odkurzacz w Rybniku, ale wiem, że gość

jeżdzi po całym Śląsku, więc do Ciebie chyba mógłby też zajrzeć, ja

narazie mam rozprowadzone rury, jednostka będzie na koniec roku.

Ilona- chyba to jednak prawda, bo tutaj już chyba wszyscy schowali

się pod kołdry i czekają na zimę a u mnie jeszcze tynkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że podam adres www wykonawcy mojego kominka.

Mam ten kominek co prawda dopiero od 2 tygodni ale z firmy jestem zadowolony. Jako ciekawostkę podam, że byli to jedyni wykonawcy którzy śmieci po sobie spakowali do toreb foliowych i waider by zabrać ze sobą.

 

http://www.kom-bud.alpha.pl/index/glowna.html

 

Niestety, ta strona jest przeładowana fotografiami i dlatego też otwiera się mułowato.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie stan domu dzis został zamkniety, zrobiono opaski wokół okien i wszystko wygląda tak ładnie...dom jest teraz taki prawdziwy.

No i historyczna chwila, po wielkich perypetiach z GZE - wreszcie mam zamontowaną skrzynkę...huraaaaaaaa.

 

w_dlugi wysłałam Ci na priv namiar na mojego kominkarza

 

pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...