Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

@ KM2YEST - podawaj kontakt tutaj, znasz ich z wykonanych dla ciebie mebli?, jaka jakość i cena? czy tylko ze słyszenia?

 

 

Dla mnie robili meble kuchenne 3 lata temu i narożne regały na książki w zeszłym roku dlatego mogę ich polecić.

Jeśli chodzi o cenę to zależy od zawartości portfela można z tańszych materiałów można z najwyższej półki, ale potrafią doradzić

a czasem nawet przekonać że lepiej ich posłuchać i coś tam poprzerabiać, zgodnie z ich sugestią.

Jeśli jest zainteresownaie podam namiar na właściciela .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym drugi raz budował, to z silikatów. Teraz mam porotherm, niby cieplejszy, ale jak się da styropian to nie ma znaczenia, a jest dziurawy i łamliwy. Dośrodka dałem silikaty i jestem zadowolony.

 

a jakieś konkretne złe doświadczenia?

 

Może polecicie firmę - skład budowlany z dobrymi cenami jeśli chodzi o porotherm i blok komórkowy? Szukam też dobrej firmy zajmującej się sprzedażą kominów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakieś konkretne złe doświadczenia?

 

Może polecicie firmę - skład budowlany z dobrymi cenami jeśli chodzi o porotherm i blok komórkowy? Szukam też dobrej firmy zajmującej się sprzedażą kominów!

 

Ja kupowałam większość materiałów w Sewerze a Porotherm w Hadex - Oddział w Katowicach. Roześlij zestawienie materiałów po hurtowniach do wyceny. Ja tak zrobiłam i kupowałam poszczególne materiały gdzie taniej najczęściej w Sewerze, negocjuj ceny najczęściej mają jeszcze z czego spuścić tylko trza się z nimi dogadywać jak im będzie zależało na utrzymaniu klienta to dadzą dobre rabaty. Podeślę Ci numer do przedstawiciela z Sewery Sosnowiec- jeśli chcesz ja z nim większość dogadywałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałam większość materiałów w Sewerze a Porotherm w Hadex - Oddział w Katowicach. Roześlij zestawienie materiałów po hurtowniach do wyceny. Ja tak zrobiłam i kupowałam poszczególne materiały gdzie taniej najczęściej w Sewerze, negocjuj ceny najczęściej mają jeszcze z czego spuścić tylko trza się z nimi dogadywać jak im będzie zależało na utrzymaniu klienta to dadzą dobre rabaty. Podeślę Ci numer do przedstawiciela z Sewery Sosnowiec- jeśli chcesz ja z nim większość dogadywałam.

 

Kurcze wujek w sewerze pracuje ale jako ochroniarz od 14 lat hmmm :( zupełnie mi z głowy wyleciała... musiałabym podpytać czy ma jakieś dojścia i może coś uszczypnąć cenowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Chnet uciecha byndzie

 

Zmartwychwstanie przyjdzie

 

 

 

idymy na swiyncone,

 

bier koszyk, pakuj jajca i wyndzone

 

wusztem bydzie woniać wszyndzie

 

a kapelon godac byndzie :

 

wszyscy niech sie radujom

 

Alleluja wyśpiewujom

 

niech w te swiynta klara świyci

 

kożdy karlus kibel wody chyci

 

lejom chopcy, piszczą frelki

 

niych tyż rajwach byndzie wielki

 

 

 

http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,600,91933,20100404,koszyczek-wielkanocny.jpg

 

 

 

możesz se poczytać i cóś szrajbnońć

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

przestrzegam wszystkich potencjalnych Inwestorów przed firmą Nowy Dom z Katowic , która budowała dom mojej siostrze w Mysłowicach. czuję się troche winny bo ja ją namówiłem do budowy z prefabrykatów ale nie podrób jakimi handlował przez 3 lata Nowy Dom , teraz budynek się sypię, pojawiły się pęknięcia a firma zmieniła dostawcę ścian i 50 letnia gwarancję moja siostra może sobie powiesić na swojej popękanej ścianie a właściciel firmy pan DAmian G. który przez 3 lata twierdził że system Praefa jest beznadziejnie drogi i niespółmierny jakością do ceny a teraz proszę - sam to sprzedaję jak mu dostawca podróbek splajtował ! przestrzegam przed oszustami potencjalnych Inwestorów! Skoro przez 3 lata oszukali tylu ludzi to oszustwo jest wpisane w ich KRS !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

przestrzegam wszystkich potencjalnych Inwestorów przed firmą Nowy Dom z Katowic , która budowała dom mojej siostrze w Mysłowicach. czuję się troche winny bo ja ją namówiłem do budowy z prefabrykatów ale nie podrób jakimi handlował przez 3 lata Nowy Dom , teraz budynek się sypię, pojawiły się pęknięcia a firma zmieniła dostawcę ścian i 50 letnia gwarancję moja siostra może sobie powiesić na swojej popękanej ścianie a właściciel firmy pan DAmian G. który przez 3 lata twierdził że system Praefa jest beznadziejnie drogi i niespółmierny jakością do ceny a teraz proszę - sam to sprzedaję jak mu dostawca podróbek splajtował ! przestrzegam przed oszustami potencjalnych Inwestorów! Skoro przez 3 lata oszukali tylu ludzi to oszustwo jest wpisane w ich KRS !!!

 

A FAKT ŻE FIRMA , KTÓRA OSZUKAŁA TYLU INWESTORÓW TERAZ SPRZEDAJE PRAEFĘ ŚWIADCZY TYLKO BARDZO ŹLE O PRAEFIE !

a wiem że firma PRAEFA walczyła z KROSBUDEM I NOWYM DOMEM - sprawa podobno była w sądzie a teraz proszę ! KRYZYS CHYBA POWODUJE ŻE SZANUJĄCE SIĘ FIRMY SCHODZĄ NA PSY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...