Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Witam

 

Szukam fachowca do ogrzewania podłogowego, czy możecie kogoś polecić ?

Poszukuję również kogoś do tynków,wylewek no i oczywiście kogoś go elektryki.

Budowa Orzesze.

mam namiar na wylewki betonowe. naprawdę robią super. do obejrzenia u mnie. tynki też robią , niby dobre te tynki, ale ja spodziewałam się czegoś lepszego --ale wylewki naprawdę chyba najlepsi. też jestem z Orzesza. wylewki-533 478 753 p. Najewski. (proszę powiedzieć od ęwy z ul. Ogródki. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Szukam fachowca do ogrzewania podłogowego, czy możecie kogoś polecić ?

Poszukuję również kogoś do tynków,wylewek no i oczywiście kogoś go elektryki.

Budowa Orzesze.

 

Pozdrawiam

 

Wylewki - P. Zbyszek 502424402 stronki nie pamietam

Elektryka, alarm - P. Tomek 607935433 http://www.detronic.com.pl

Obie firmy z okolic Wodzisławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym z przyjemnością przyjęła ziemię :) tylko kto zechce się nią podzielić ?

Niebawem będę wywoziła część swojej ale z zawartością chwastu o nazwie rdest :)

 

 

Ja też chętnie przyjmę ziemię! :) , ale bez rdestu! i innych chwaściorów ;)

 

Dlaczego to musi tyle kosztować? hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakis fachowcoe od przydomowych wiat garazaowych ? Chce taka postawic ale szczerze w chwili obecnej widze ze koszt samej wiaty waha sie od ok 700zl do 7000 !! Dlatego dobrze by bylo znalezc na slasku pare firm, ktore to robia i wiedziec w czym tkwi roznica ze ceny tak rozne.

 

Cena jest zależna od wielkości wiaty i od zastosowanych materiałów, ale ta za 700 to chyba na taczke:). Jakieś konkrety to mogę wycenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o mniejwiecej taka wiate http://www.katalog.obi.pl/products/148/1big.jpg ta w obi kosztuje zaledwie 999zl 500x300cm. Docelowo nie wiem czy nie zrobie wiaty okolo 3,5m szerokiej i dluzszej aby na jej koncu zrobic magazynek na sprzety o wielkosci 2mx3,5m wiec dlugosc wiaty by musiala miec wtedy z 7,5m zapewne. Narazie szukam firmy z okolic co by wycenila takie roziwazanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...