Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Sprzedam ceownik 260 , leży jeszcze w firmie w której został zakupiony tak więc może z transportem będzie możliwa jego dostawa lub za jakąś niewielką opłatą

( 1m ceownika = 37,9kg/m x 12m = 454,8 kg )

 

Sprzedam ok 130 sztuk ( 134 bodajże ) długie na 2,9 w tym kilka sztuk 2,5 bo niestety takie dojechały ale ekipa postawiła je bloczkami betonowymi - odbiór osobisty Świętochłowice

 

Posiadam również bloczki fundamentowe do sprzedaży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

proszę o informacje gdzie można tanio kupić POROTHERM 25 P+W, stal zbrojeniową, bloczki betonowe. Jakie składy budowlane polecacie?

 

 

Ja kupowałam część rzeczy min pustaki Porothermu w Kenpolu w Świętochłowicach, bloczki fundamentowe poszukałam na Allegro (przyjechały z Będzina), dachówkę chyba będę brała z SagaPolu z Mikołowa bo cenę dają dużo lepszą niż Kenpol, stal przyjechała z Panewnik-a z Katowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja stal przyjechała z Katowic - mieli tam najlepszą cenę a za drugim razem z gliwic... Katowice - Panewniki najdrożej. Porotherm Świętochłowice najtaniej... Bloczki mogę odsprzedać bo dość dużo mi zostało... Dachówkę Koramic allegra 9 też Kenpol... Okna dachowe jutro zamawiam w Kenpolu... i wszelkie drobiazgi mam z Kenpolu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o informacje gdzie można tanio kupić POROTHERM 25 P+W, stal zbrojeniową, bloczki betonowe. Jakie składy budowlane polecacie?

 

Stal Katowice - najlepsza cena: Pro-Stal dobieraliśmy również w Gliwicach na terenie Bumar Łabędy ale tylko żebrowana - nie mieli gładkiej.

Po bloczki fundamentowe lub stemple zapraszam do mnie bo ceownik już się sprzedał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim poszukujacym ekipy tynkarskiej gorąco polecam firmę, która jakieś dwa tygodnie temu zakończyła prace u mnie. Trzech młodych chłopaków solidnie wykonujących swoją pracę, przy tym porównując z innymi niedrogo. Solidność sprawdził kierownik budowy a jemu raczej cieżko od razu w gust trafić i jak sie wyraził "może dwie ekipy tak poprawnie wykonujące tynki mu się przytrafiły ale te zawsze wiedziały, że kierownik ich sprawdzi". Ci Panowie nie spodziewali się kontroli a jednak egzamin zdali :) Ja zresztą też namiary na nich dostałam z polecenia ich na FM.

Namiary mogę podesłać zainteesowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim poszukujacym ekipy tynkarskiej gorąco polecam firmę, która jakieś dwa tygodnie temu zakończyła prace u mnie. Trzech młodych chłopaków solidnie wykonujących swoją pracę, przy tym porównując z innymi niedrogo. Solidność sprawdził kierownik budowy a jemu raczej cieżko od razu w gust trafić i jak sie wyraził "może dwie ekipy tak poprawnie wykonujące tynki mu się przytrafiły ale te zawsze wiedziały, że kierownik ich sprawdzi". Ci Panowie nie spodziewali się kontroli a jednak egzamin zdali :) Ja zresztą też namiary na nich dostałam z polecenia ich na FM.

Namiary mogę podesłać zainteesowanym.

 

podeslij prosze namiary i czy to tynki wewnetrzne czy zewnetrzne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukiwania moje ostatnio były dość żmudne w temacie TYNKU tzn MARMULITY na kominy... niestety w wielu składach musiałam dość długo czekać nawet di tygodnia aż przypadkiem dostałam namiary na firmę MATIMAR tel. 32 286 99 61( kierunek Siemianowice ) gdzie suuuper dziewczyny pomogły w doborze oraz w ilości a potrzebnej na daną powierzchnię do tego namieszały mi w takich proporcjach jaki chciałam w 10 minut ( biorą kolorystykę z gotowego wzornika i na jego podstawie na życzenie klienta mieszają taki kolor jaki by się chciało uzyskać ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o informacje gdzie można tanio kupić POROTHERM 25 P+W, stal zbrojeniową, bloczki betonowe. Jakie składy budowlane polecacie?

 

Witam,

dobra cena na porotherm jest w Dekorgipsie w Dąbrowie Gór.-Strzemieszyce, równie dobra cena jest w Liroy Merlin, tylko należy pamiętać że nie każda cegielnia wypuszcza pustaki Porotherm w tej samej klasie. Warto popytać skąd mają na składzie, bo potem na budowie są niespodzianki typu koślawe ściany.

Stal żebrowaną, gładką i drut wiązałkowy - hurtownia stali Bobrek w Dąbrowie Górniczej - o wiele taniej niż w Panewnikach.

Dachówki też Dekorgips, który prowadzi wszystkie firmy dachówkowe ale też pytaj w Sewerze np. Katowice też mają bardzo dobre ceny na materiały budowlane - również dachówki, których mają dużą wystawkę, z tym że prowadzą tylko 3 firmy: Roben, Wienerberger i Creaton.

Ceny wszędzie trzeba negocjować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o informacje gdzie można tanio kupić POROTHERM 25 P+W, stal zbrojeniową, bloczki betonowe. Jakie składy budowlane polecacie?

 

Witam,

dobra cena na porotherm jest w Dekorgipsie w Dąbrowie Gór.-Strzemieszyce, równie dobra cena jest w Liroy Merlin, tylko należy pamiętać że nie każda cegielnia wypuszcza pustaki Porotherm w tej samej klasie. Warto popytać skąd mają na składzie, bo potem na budowie są niespodzianki typu koślawe ściany.

Stal żebrowaną, gładką i drut wiązałkowy - hurtownia stali Bobrek w Dąbrowie Górniczej - o wiele taniej niż w Panewnikach.

Dachówki też Dekorgips, który prowadzi wszystkie firmy dachówkowe ale też pytaj w Sewerze np. Katowice też mają bardzo dobre ceny na materiały budowlane - również dachówki, których mają dużą wystawkę, z tym że prowadzą tylko 3 firmy: Roben, Wienerberger i Creaton.

Ceny wszędzie trzeba negocjować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś może mi powiedzieć jaka moc prądu jest wystarczająca dla domu ok 130 mkw w którym będzie kuchenka indukcyjna. Nikt nie potrafił mi doradzić więc zawnioskowałam o 12 kW i teraz ktoś mi zasugerował że to może być za mało i może wybijać mi bezpieczniki. Tak to jest jak kobita buduje dom i sama podejmować musu szybko pewne decyzje :) Prosze o opinie w rym temacie. Czy pozostać przy tej mocy czy zawnioskować o jej zwiększenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...