Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Desmond - przy nastepnej próbie reklamy konto zostanie usunięte. Pozdrawiam, DPS.

 

dobre sobie REKLAMY!!!!! mam konto desmont1 i na forum jestem od ponad 2 lat ale hasło do maila mi sie zapomniało i mam nowe konto a jesli forum nie po to jest by sie dzielic opiniami i doswiadczeniami to po co???

 

polecam bo w gaszczu firm jest niewiele ktore mozna polecic.widze ze wiele sie zmienia na muratorze i to na gorsze a brak forumowiczy mowi sam za siebie!!!!!!

 

na forum tarnowskich gor gdy budowałem wiele sie kontaktów wymieniało i nie było problemu ale ktos z DPS chyba jest nadgorliwy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kogo polecicie do montażu okien w okolicy Gliwic, Zabrza?

Mam już sporo wycen od firm które udało mi się wygooglować, rozrzut cenowy jest spory, a każdy handlowiec daje rękę, że jego produkt jest najlepszy. Wiem też że nawet najlepsze okno można zepsuć przez niefachowy montaż, dlatego zmieniam strategie poszukiwań i chciałbym znaleźć najpierw pewną ekipę i kupić okna od tej ekipy razem z montażem. Jeżeli drodzy forumowicze znacie dobre ekipy, którym nie są obce takie pojęcia jak ciepły montaż to proszę o namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kogo polecicie do montażu okien w okolicy Gliwic, Zabrza?

Mam już sporo wycen od firm które udało mi się wygooglować, rozrzut cenowy jest spory, a każdy handlowiec daje rękę, że jego produkt jest najlepszy. Wiem też że nawet najlepsze okno można zepsuć przez niefachowy montaż, dlatego zmieniam strategie poszukiwań i chciałbym znaleźć najpierw pewną ekipę i kupić okna od tej ekipy razem z montażem. Jeżeli drodzy forumowicze znacie dobre ekipy, którym nie są obce takie pojęcia jak ciepły montaż to proszę o namiary

 

Ja mam okna z okno-dec [email protected]. Pan Aleksander G. Ceny dość przystępne i ogólnie jesteśmy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam norma 2000 tel dam na priv do dyrektora handlowego.mam ich okna i jest ok

Dzięki

Byłem z normie w Gliwicach, miałem wrażenie że handlowcy żyją w jakimś innym świecie, niezrozumiałym dla mnie:)

A w oknoplaście to uważam że cena jest za wysoka nawet jak za dobry produkt. A czy ktoś użytkuje okna Petecki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ociepleniu poddasza chętnie pozbędziemy się promocyjnie wełny skalnej Rockwool - grubość 15 cm Toprock - 3 sztuki każda po 3,5m2 (1mx3,5m) oraz grubość 10 cm Superock - 10 sztuk każda po 3,5m2 (płyty 0,5mx1m). Współczynnik przewodzenia ciepła to 0,035. Wełna do odbioru w Mysłowicach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

skad braliscie bloczek fundamentowy ??

ceny w sumie wszedzie zblizone ale kto jest wart polecenia ??

aha i namiary na dobre ekipy chetnie przyjme - poki co mam stopę fundamentową ale obecna ekipa ciagle cos sobie dolicza

pzdr

 

Mam do odsprzedania 7 palet bloczków fundamentowych bardzo dobrej jakości i myślę po dobrej cenie 3 zł/ szt.

Bloczki mozna też nabyć w Bedzinie tam takie produkują w firmie Mastmax ale jakościowo nie polecam. W razie zainteresowania odbiór Sosnowiec. Namiary na ekipę też mogę podesłać tyle że jak widać z wyliczeniami materiału różnie u nich było przeważnie spore nadwyżki. Wykonanie ok cena też w normie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...