Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam

poszukuje wykonawcy na ocieplenie dachu domu ok 200m2 wraz z dociepleniem stropu...i zabudowa nieuzytkowego poddasza nad stropem

miasto katowice

termin wejscia - od zaraz

 

szukam rowniez dobrego wykonawcy instalacji sanitranych : wod kan ogrzewanie podlogowe kotlownia gazowa , wentylacja mechaniczna z rekuperacja

wejscie rowniez od zaraz.

 

najlepiej z polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję wykonawcy ogrodzenia drewnianego - sztachetowego. Ilość mb - 100. Wysokość ogrodzenia - min. 120 cm (plus podmurówka) lub 150 cm (bez podmurówki). Możliwość wykonania: sztachety montowane pionowo lub deski w poziomie. Najlepsza opcja - kompleksowe wykonanie (dodatkowo zlecę furtkę i bramę). Miejsce - Sosnowiec. Kontakt mailowy: [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam przestrzec przed firmą AkrylWilk2. W czwartek telefonicznie miałam podane ceny na kleje do styropianu i siatki Caparolu a jak poprosiłam o ofertę gdyż chciałam zamówić- po dwóch dniach dostałam inne wysze ceny. Mało tego gdy zwróciłam uwagę, ze potrafię liczyć i ceny są zawyżone od wcześniej podanych to gość napisał mi obrzydliwego smsa, ze mam iśc do marketu bo tam mam ceny niższe a jestem z tych osób, które kupują w markecie. Mało tego napisałam zeby mnie nie obrażal bo ja nie napisałam,ze jest z tej grupy budowlańców naciągaczy to odpisał cytuje-"jest Pani żałosna do bulu i moje cechy to chamstwo i prostacto i poziom wypowiedzi to rynsztok......". Rozmowę dla zaintersowanych mogę zeskanować. Taka jest firma AkrylWilk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam używanego garażu blaszanego na budowę, jakby ktoś miał odsprzedać to proszę o kontakt. Pozdrawiam z Bytomia.

 

3x5 cena 700zł odbiór Toporowice (gmina Mierzęcice)

 

http://img839.imageshack.us/img839/3756/rjeu.jpg

 

http://img843.imageshack.us/img843/5562/y820m.jpg

 

http://img836.imageshack.us/img836/1254/utih.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję wykonawcy ogrodzenia drewnianego - sztachetowego. Ilość mb - 100. Wysokość ogrodzenia - min. 120 cm (plus podmurówka) lub 150 cm (bez podmurówki). Możliwość wykonania: sztachety montowane pionowo lub deski w poziomie. Najlepsza opcja - kompleksowe wykonanie (dodatkowo zlecę furtkę i bramę). Miejsce - Sosnowiec. Kontakt mailowy: [email protected]

 

Witam

Polecam stolarza z Miedar . Robi drzwi ,schody i co potrzebne jest do wykończenia domu. Tel. Daniel 606-960-106 i Grzegorz 692-579-469.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...