Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witam,

obecnie przymierzam się do wykończeń balkonów i tarasu, o ile one same mnie do tego czasu nie wykończą:-)

Potrzebowałbym namiarów na sprawdzone firmy wykonujące balustrady balkonowe oferujące swoje produkty w ,,przyziemnych cenach", a także tynkarza z okolic Psar, Sarnowa, Łagiszy, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Góry Siewierskiej:-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jeśli kogoś interesuje zobaczenie budowy płyty fundamentowej pod dom szkieletowy prefabrykowany to zapraszam - Chorzów/Bytom. Ekipa Pana Pawła będzie kończyć w piątek/sobotę. Płyta jest od razu z podłogówką na gotowo (nie trzeba dodatkowej wylewki). Jak dla mnie wygląda to genialnie. email:adam.asz(at)interia.pl

 

pozdrawiamy

3+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam!

Planuję rozpocząć budowę domu w Godziszce (pomiędzy Żywcem a Bieslkiem) na początku 2015r.

Będę poszukiwał wykonawców do poszczególnych robót.

To co mam załatwione na chwilę obecną to :

- działka

- stolarka - okna, drzwi, schody (Stolar-Hut Ujsoły)

- elektryk (znajomi)

 

W planie domek z poddaszem, garażem 2 stanowiskowym, coś wg. projektu Kendra 2M (koncepcja dalej się rodzi, może się zmienić).

Poważnie myślę nad pompą ciepła i namierzam powoli firmy.

 

Jeżeli ktoś ma namiary na fajnego architekta, geodetę, kierownika budowy, ekipę budowlaną - dajcie znać!

Czytam forum i powoli włosy mi siwieją... Damy radę, powoli do przodu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam fabrykę okien MS w Słupsku, na ich stronie jest sieć dystrybucji. Okna kupiliśmy w listopadzie zeszłego roku, na razie bez zarzutu. Mieliśmy też okazję korzystać z ich serwisu ponieważ podczas transportu okien ze Słupska pękła szyba w oknie tarasowym, przyjechał serwis chyba po tygodniu i na miejscu wymienili fachowo na nową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Szukam też stolarza do kuchni. Może ktos z Was poleci kogos sprawdzonego i w dobrej cenie

http://www.meblegrosman.pl/kuchnie.html

Poszukuję sprawdzonego, pomocnego i skrupulatnego kierbuda do prowadzenia budowy domu jednorodzinnego w okolicach Mikołowa. Ewentualne namiary proszę przesłać na priva. Z góry wielkie dzięki.

http://www.ppkonstruktor.pl/#kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...