Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Witam

 

Proszę o namiary na DOBRE i sprawdzone ekipy budowlane które postawią mi dom. Interesuje mnie jeszcze kontakt na kierownika budowy najlepiej dociekliwego, skrupulatnego i nie zaprzyjaźnionego z firmą budowlaną. Będę wdzięczny za wszelkie kontakty.

 

 

Nie potrafię ci wysłać wiadomości na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeśli ktoś dopiero myśli o budowie domu i jest na etapie wyboru projektu to zalecam przeprowadzenie wcześniej badań geotechnicznych gruntu (opinia geotechniczna). Zgodnie z obowiązującym prawem od 29 kwietnia 2012 r. są one wymagane dla wszystkich obiektów budowlanych.

 

Chyba jednak trochę reklama firmy. PnB dostaliśmy 30.12.2013 i nie potrzebowalismy takiej opinii. Nawet nie robiliśmy takich badań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Proszę o namiary na DOBRE i sprawdzone ekipy budowlane które postawią mi dom. Interesuje mnie jeszcze kontakt na kierownika budowy najlepiej dociekliwego, skrupulatnego i nie zaprzyjaźnionego z firmą budowlaną. Będę wdzięczny za wszelkie kontakty.

 

Polecam firmę Heliodor. Mi budowali dom a teraz będą wykańczać. Jestem zadowolony i mogę z czystym sercem polecić. Zna ktoś dobrego elektryka?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuję ekipy budowlanej do SSO oraz kierownika budowy :)

Macie może sprawdzonych ludzi? Z góry dziękuję za wszelkie kontakty :)

Pozdrawiam

 

polecam firmę budowlana z przeszło 20 letnim doświadczeniem w budowaniu domów i chyba dosyć normalni cenowo- nam tez budowali oraz elektryków 604610524 adam i paweł.

naprawde polecam obie ekipy i mozna im zaufac bez problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze, chciałabym się zorientować jakie ponieśliście koszty na instalację wod.kan +c.o. (podłogówka, kocioł na ekogroszek plus pompa ciepła do podgrzania wody). Mój dom to ok 110 m2. Mam kila wycen, ale wydają mi się przesadzone.

 

Będę wdzięczna za każde info na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze, chciałabym się zorientować jakie ponieśliście koszty na instalację wod.kan +c.o. (podłogówka, kocioł na ekogroszek plus pompa ciepła do podgrzania wody). Mój dom to ok 110 m2. Mam kila wycen, ale wydają mi się przesadzone.

 

Będę wdzięczna za każde info na priv :)

 

 

Hej,

mnie wyceniono 20.000 robocizna z materiałem wod-kan i CO podobnie jak u Ciebie podłogówka i kocioł ekogroszek, wszystko za całość ta kwota, wydaje mi się niewiele, czterech facetów, robili CO u mojego brata i wszystko OK, ale szczerze przyznaję, że jesteśmy na początku wycen i czekamy na resztę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEGAM WSZYSTKICH przed Adrianem Borysenko z Będzina.

Prowadził on firmę pod nazwą PRB Góral-BVD Building Company, a teraz ma firmę BUDIMEX, NIP firmy jest ten sam.

Robił u mnie ocieplenie budynku, które nie dokończył. Sprawa w sądzie wygrana, a komornik nie może ściągnąć wierzytelności bo Adrian Borysenko nie ma nic na siebie. Po za tym kupa spapranej roboty i większość do poprawki, same problemy.

 

Przestrzegam Sprawa na policji o wyłudzenie i w sądzie cywilnym o odszkodowanie działają pod nazwą

Informacje i opinie o firmie BORYSENKO ADRIAN PRB Góral-BUD Building Company

 

Uzasadnienie: UWAGA Osz... !!!!! Przestrzegam wszystkich przed tą firmą oszuści i naciągacze !!! Bardzo często proponowana firma przez Leroy Merlin? na śląsku jako montażyści drzwi i wykonawcy np.łazienek-PARTACZE chcę wam zaoszczędzić nerwór nie biercie ich Leroy Merlin? informuje że biorą 120 zł za wstawienie drzwi wewnętrznych a w rzeczywistośći dochodzi potem 50 zł za skrucenie to jeszcze bym zrozumiał ale gdy zarządali 120 za obrobienie drzwi w moim dopiero co wykończonym mieszkaniu szlak mnie trafił ale ok cierpliwość!!!! w sumie koszt 290 zł za 1 szt drzwi Natomiast powierzyłem im zrobienie łazienki ustalony koszt 3500 zł za robociznę - 1000 zł zaliczki z góry po 2 tyg zdążyli ją skuć i chcieli kolejne 600 zł za wywiezienie gruzu który zostawili i w końcy podwyższyli kwotę za wykonanie łazienki o kolejne 1800 gdy sie nie zgodziłem zwiali z 1000 zaliczki pozostawiając gruz i niesmak po sobie fajnie że Leroy Merlin? poleca takich osz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...