Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Gość Arturo72
Witam

Czy ktoś rozpoczyna budowę w gminie Gierałtowice??

Jestem w trakcie składania wniosku o WZ (ponieważ PZP został wypowiedziany) i chciałbym się dowiedzieć co mnie czeka aby uniknąć nie miłych niespodzianek.

Pozdrawiam

Witam :)

Gminne urzędasy są spoko,zawsze miło i przyjemnie.

Jak się czegoś nie wie to podpowiedzą,czasami jak brakuje jakiegoś papierka,przyjmą pismo czy wniosek i poprosza o doniesienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
Jeżeli planujecie montować okna, parapety, drzwi NIE POLECAM FIRMY ALSECCO z Bytomia (ul. Krakowska). Właściciel jest osobą niesłowną. Od maja prosimy się o dostarczenie brakujących klamek (jest druga połowa października). Po wielu telefonach dzisiaj pan raczył zostawić je pod domem. Nie raczył zadzwonić, że jedzie (w końcu inwestorzy powinni być tam całą dobę). Ekipy montażowej trzeba pilnować, do tego są aroganccy i wulgarni. Zniszczyli nam dopiero co położone ocieplenie, narożniki i listwy przyokienne (mogę udostępnić zdjęcia). i oczywiście sami musieliśmy to naprawić. NAJGORSZA firma z jaką mieliśmy do czynienia. Pod każdym względem. Nie uwzględnili nam fabrycznego uszkodzenia ramy. Właściciel wmówił nam, że sami sobie to zrobiliśmy (w sumie każdy marzy o tym, żeby uszkodzić nowe okna). Firma alsecco w bytomiu jest dla nas synonimem koszmaru inwestora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebujecie porady, doradztwa, podejrzeć rożne konfiguracje okien, rolet, bram

Zapraszam do pierwszego na śląsku salonu Krispol. Caro-Salon Krispol

na wystawce okna tarasowe, brama 60mm, drzwi wejściowe pasywne 90mm, rolety.

Zapraszamy

www: caro.salonkrispol.pl

http://www.oknabramyrolety.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno wprowadziłem się do nowego domku, muszę przyznać, że wiele cennych porad zaczerpnąłem z tego forum, dlatego może teraz ja dodam cos od siebie dla innych :) Po pierwsze chyba najważniejsza sprawa to wybranie sprawdzonego kierownika budowy, to on doradził mi dobrą ekipę budowlaną i fachowców od dachów. Pomógł też duzo w kwestiach formalnych, nie miałem pojęcia o kilku sprawach.

coachu13, stanisławmalas, inzagata i mateuszmm jeśli dalej szukacie ekip, kierownika i rozpoczynacie budowę odezwijcie się do pana Kazimierza Jabłońskiego ([email protected]), prowadzi wiele budów na śląsku.

Po drugie jestem już przy końcowym etapie wykańczania, mogę podać namiary na firmy na pw. :)

Gdyby ktoś miał jakieś pytania jak przebiegała budowa też na pw postaram się odpowiedzieć.

Dziękuję bardzo całemu forum, mimo że budowa domu to bardzo trudna sprawa, z pomocą jakoś się udało i idzie w dobrą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...