Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam,

Chcialem umiescic ponizszego posta w sekcji Biala lista wykonawcow Slask, ale takowej nie znalazlem.

Wklejam wiec tu, bo zakladam, ze ludzi w potrzebie i tak jest sporo.

 

Do meritum.

Budowa skonczona. Mieszkam od roku. Budowalem pod Krakowem, ale korzystalem z ekip/ fachowcow ze Slaska i z Malopolski, a nawet z Rzeszowa. Dlatego bedzie na forum malopolskim jak i slaskim. Polecic moge jedynie nielicznych, bo z reszta mialem wieksze i mniejsze przeboje. Wszystkich ponizej wzialbym jeszcze raz – to chyba wystarczajaca rekomendacja.

Elektryka (w tym alarm, instalacje internetowe, TV) i czego bym tam sobie nie wymyslil.

Krzysztof Kucik – profesjonalna robota od A do Z. Gosciu mysli i podpowiada bardzo rozsadnie.

605 064 047. Skawina k/Krakowa.

 

Hydraulika, ogrzewanie podlogowe, solary, odkurzacz centralny. Zadnych zastrzerzen. Porzadna robota i z glowa. Tomasz Furtok. Laka. Slaskie

 

Drzwi wewnetrze drewniane.

Mazur Marek. Zrobil, jak mial zrobic, bardzo porzadnie. Troche moze go gonilem (ale nie tak, ze mial potworne obsuwy – takich fachowcow sie pozbywalem), ale jakosciowo super. Pomyslane, doradzone, zrobione jak trzeba.

512 107 400. Slask

Rekuperacja.

Arcon technika grzewcza. Chrzanow.

Sama instalacja rekuperacyjna i pomoc potem tak jak byc powinno. Cena bardzo konkurencyjna. Bez zastrzezen. Wiedza co robia. Polecam

A propos, natomiast jednostki centralnej rekuperatora KCX 500 firmy Klima Therm drugi raz bym nie zamontowal. Mniej niz 2 lata uzytkowania, a juz jestem po 4 (slownie: czterech) wizytach serwisu producenta.

Wyraznie chce jednka zaznaczyc, to nie wina Arconu. Oni swoja robote zrobili, probowali mi zreszta w ramach tego co mogli, pomoc w kontakcie z producentem

 

Meble na zamowienie

ul. Krakowska 330

35-213 Rzeszów

tel. 0048 / 723 644 217 (fronty meblowe)

kom. 0048 / 603 531 895

 

Zrobione jak mialo byc zrobione. Szybko i bez najmniejszych zastrzezen. Zadnej fuszery. Zrobione jak na wizulizacjach. Polecam.

 

Odgromienie. Blyskawica. Marek Sokolowski. 502 522 018. Krakow

Po prostu dobra robota

 

Montaz okien dachowych

Firma Solux. Lukasz Krzak. 668 901 468. Po prostu bardzo dobra robota. Krakow

 

Kierownik budowy. Mazur Piotr. Krakow. Byl kiedy mial byc, doradzil kiedy mial doradzic.

790 282 775

 

Kominek

Konrad Kucmierz. Bielsko Biala. 602 432 173. Bez zastrzezen. Tak jak mialo byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja za to szukam sprawdzonych ekip od wylewek i tynków.

 

pozdrawiam

 

Witam. Mam ekipę którą mogę polecić. Wykonali kawał dobrej roboty u znajomych.

Ja jestem na etapie poszukiwania sprawdzonych elektryków i hydraulików

Jeżeli chodzi o tych tynkarzy to polecam ,po instalacjach będą tynkować u mnie.

DAWID 665568268

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam.

 

Planuje rozpoczęcie budowy domu w maju 2016 w Rudzie Śląskiej. Projekt w tym tygodniu zostaje złożony do UM celem uzyskania pozwolenia.

 

Poszukuje sprawdzonej ekipy która kompleksowo wykonuje budowę tzn. SSO + SSZ, oraz kierownika budowy który dopilnuje wszystkiego oraz doradzi kiedy trzeba.

 

Wszystkie cenne informacje mile widziane.

 

Pozdrawiam

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

planujemy pod koniec roku zacząć budowę domu (projekt Opałek 2n2g). Czy możecie Państwo polecić dobre ekipy budowlane ze śląska do SSO lub SSZ albo deweloperskiego? Sami nie wiemy czy wybrać jedną ekipę do wszystkiego czy kilka...Mamy też prośbe o kontakt do dobrego kierownika budowy, geodety i projektanta wnętrz.

Czy ktoś z Państwa budował z firma New-House? Macie jakieś opinie o tej firmie?

będziemy wdzięczni za wszelakie informacje

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

planujemy pod koniec roku zacząć budowę domu (projekt Opałek 2n2g). Czy możecie Państwo polecić dobre ekipy budowlane ze śląska do SSO lub SSZ albo deweloperskiego? Sami nie wiemy czy wybrać jedną ekipę do wszystkiego czy kilka...Mamy też prośbe o kontakt do dobrego kierownika budowy, geodety i projektanta wnętrz.

Czy ktoś z Państwa budował z firma New-House? Macie jakieś opinie o tej firmie?

będziemy wdzięczni za wszelakie informacje

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Wiem, że to monotematyczny temat. Czytam zawzięcie forum w poszukiwaniu wykonawcy SSO. Jakby ktoś miał sprawdzoną ekipę do tego etapu, to byłbym bardzo wdzięczny za odezw na priv lub tu w tym wątku.

Jakby co kiedyś też się odwdzięczę i podam polecane ekipy będące na mojej budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po montażu okien zostały mi 3 puszki gruntu Illbruck Primer ME901 (każda o poj. 1 l). Dwie puszki są oryginalnie zamknięte, w trzeciej zostało ponad 3/4 zawartości.

Illbruck Primer jest to specjalna masa gruntująca stosowana przy montażu warstwowym okien (zwanym również "ciepłym" montażem). Zwiększa ona przyczepność powierzchni, na których będą przyklejane taśmy butylowe lub bitumiczne. Więcej info o produkcie tutaj: http://www.illbruck.com/pl_PL/produkty/znajdz-produkt/product/me901-primer-butyl-bitum/ .

 

Cena za wszystkie trzy puszki 75 zł.

Preferowany odbiór osobisty w Katowicach lub okolicy, ewentualnie wysyłka kurierem.

Więcej info na privie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Właśnie w miniony czwartek rozpoczęła się moja przygoda z budową. Ekipa do SSO jest, okna zamówione. Poszukuję obecnie dobrej ekipy w okolicach Gliwic do instalacji wod-kan i CO (gaz). Na razie po odwiedzinach na targach budowlanych wysłałem zapytanie ofertowe do:

 

- instalmex z Rybnika (o nich jest sporo na forum)

- ziterm z okolic Skoczowa/Ustronia (odezwali się sami jako pierwsi, ciekawostka - dają centralny odkurzacz gratis, 4 punkty, materiały + montaż)

- eko instal z Zabrza (czekam na wycenę)

- komfort system z Kędzierzyna-Koźle (czekam na wycenę).

 

Czy któraś/ktoś z Was miał/a do czynienia z którąś z powyższych firm lub może polecić kogoś jeszcze? Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Wszystkim z okolic Gliwic ze spokojnym sumieniem mogę polecić firmę MEGABUD. Kończę właśnie z nimi SSO i jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że nadal uda mi się współpracować z tak profesjonalnymi firmami.

 

Teraz pytanko - poszukuję formy do instalacji wod-kan i CO (wewn i zewn). Trafiłem z jednego polecenia na firmę "Instal profi" z Toszka/Wilkowyczek (Andrzej Surażyński) - czy ktoś już z nimi współpracował? Po pierwszych mailach i telefonach wygląda, że ma to sens. W przeciwieństwie do innych zapytanych firm zwortka z konretnymi pytaniami o niejasności, zero wyceniania na ślepo.

 

Pozdr.,!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam

W umówiony dzień wejścia, po nastu nieodebranych telefonach otrzymałem sms-a od ociepleniowca/ tynkarza że nie zrobią jednak tej roboty. :-(((

Dlatego "na już" poszukuje dobrej ekipy do ocieplenia i tynku zewnętrznego (styropian grafit 20 cm+tynk Caparol).

Może akurat u kogoś z Was kończą, możecie polecić i jeszcze mają teraz wolny termin...

Gdyby taki cud się zdarzył- proszę o info

Dom koło Pszczyny, ok 220 m2

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...