Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

:D Witam Budowlańców ze Śląska.

Mam aktualnie stan surowy budynku i myślę o ogrzewaniu.

Co myślicie o HEFIE? słyszałem, że awaryjny bywa podajnik ślimakowy.

Znalazłem ofertę pieca WULKAN ze Sławkowa, który ma podajnik innego typu, cena porównywalna.

Czy ktoś ma ztym piecem jakieś doświadczenia?

Acha, odnośnie hurtowni z materiałami polecam BUILDERA w Tarnowskich Górach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Krystian byliśmy do końca...chyba wychodzilismy jako ostatni uczestnicy spotkania. :wink: Wrócilismy szczęśliwie. Było ekstra, szkoda tylko, że tak krótko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaga pamiętasz kiedy wsiadłam do samochodu, to poczułam głod, a juz nie chciałam Redakcji przedłużyć godzin pracy :wink: .

Po powrocie zjadłam kolację, a może to wczesne śniadanie i nie mogłam zasnąć. Wiesz mój M. po tym spotkaniu wykazuje jakby większą wyrozumiałość dla uzależnionej żony :wink: i nawet forum mi włączył.

Gaga wiesz dopatrzyłam się nas na zdjęcich na kamerce .

pozdrawiam

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian, tak paplamy z Papl.....chyba sobie wdrukuję te zdjęcia i oprawię w ramki :wink:

A ta Pani w białym podkoszulku to sama Anna Kamińska. :)

pozdrawiam

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian, Edzia - gdzie można zobaczyć te zdjęcia?

Mała - ja stal miałam kupić w centrostal service w Katowicach, u nich jest torchę taniej pod warunkiem że masz dokladnie policzoną ilość i rodzaj prętów, sprzedają na wymiar.

Pozdrawiam,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian, Edzia - gdzie można zobaczyć te zdjęcia?

Mała - ja stal miałam kupić w centrostal service w Katowicach, u nich jest torchę taniej pod warunkiem że masz dokladnie policzoną ilość i rodzaj prętów, sprzedają na wymiar.

Pozdrawiam,

gaga2

 

Gaga i co odnalazłaś się na zdjęciu z Kamerki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku myslę, że to nastąpi niebawem, bowiem zauważyłam, że Grupie Łódzkiej spodobał się mój domek...a ja jeszcze raz serdecznie Was zapraszam i myślę , że pozostali Budujący Ślązacy też wtedy mnie odwiedzą. Może będzie to pierwsze spotkanie " Międzyklubowe " :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do Leszka! Ludu Śląski - my was jescze odwiedzimy :D :D :D . A Krystian pomoże.... :wink:

 

Krzysiu :) :wink: ZAPRASZAMY ...WŁAŚNIE O NAPISAŁAM O SPOTKANIACH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...