Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Krystian - rozpoznalam się na zdjęciach - po mojej teczce :)

Zdjęcia Maksia też oglądałam - super !!!

Spotkanie międzygrupowe - świetny pomysł.

Ja tylko skromnie napomknę, że Imielin jest tak pośrodku między Krakowej a Rybnikiem :)

jak tylko znikną hałdy humusu z działki )a ma to się stać tej wiosny) zapraszam do siebie. )

Pozdrawiam,

gaga2

PS. Ciężko się dzisiaj wziąśc do pracy..... moje zaległości rosną .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Budujący z okolic Gliwic, Knurowa

 

gdzie kupowaliście stal zbrojeniową - jeżeli macie namiary na oczywiście dobrego i taniego dostawcę to bardzo, bardzo proszę o pomoc

 

Pozdrawiam

ja kupowałem w Rybniku, firma Tesko, nie mylić z hipermarketem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie mamy wyceny z Sagapolu i Bustera, na czwartek mamy mieć wycenę z Buildera, do odbioru mamy też wycenę z Wako z Nieborowic. Do Kolbudu dopiero się wybieramy. Jak na razie porównując Bustera i Sagapol - naszym zdaniem lepszy jest Sagapol (są bardziej elastyczni, na starcie dostaliśmy upusty od 8 do 17% - na różne materiały, z możliwością dalszych negocjacji, poza tym obsługa wydaje się być tu lepsza, i w końcu są bliżej naszego miejsca zamieszkania). Teraz czekamy na Buildera a potem zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie porównując Bustera i Sagapol - naszym zdaniem lepszy jest Sagapol (są bardziej elastyczni, na starcie dostaliśmy upusty od 8 do 17% - na różne materiały, z możliwością dalszych negocjacji, poza tym obsługa wydaje się być tu lepsza.

czyżby się zmieniło?, to dobrze, ale trzy lata temu właśnie ze wzg. na

obsługę zrezygnowałem z Sagapolu. Od roku korzystam z usług Bustera

i jestem zadowolony. Załatwiam tam wszystko z jednym gościem i mam

dobre upusty, transport, doradztwo tech.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko :)

 

Pod fundamenty muszę wykopać dół o głębokości 1m i wielkości 12x18 m. Gość od koparki z którym rozmawialiśmy powiedział że nie będzie brał za godzinę tylko za całą robotę i chce 500 zł. Więc mam do Was pytanie. Ile czasu mniej więcej u Was kopano? Czy te 500 zł to dużo czy mało.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała,

a dlaczego dół? Robisz piwnice?

Bo jeśli nie, to lepiej moim zdaniem wykopać tylko rowy pod ściany fundamentowe, a śrdodek zostawić (oczywiście humus trzeba zdjąć z całości). Jak wykopiesz dół pod całym domem, to będziesz musiała wpakować później do środka o wiele więcej piachu i roboty z zagęszczaniem będzie więcej

Kwota 500 zł wydaje mi się OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...