Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich.

Dziękuję Ci Mgielko za kontakt. Działke mamy w Rybniku - Zamysłowie. Jeżeli dobrze doczytałem w postach, to Ty budujesz w Ochojcu ( czy może na osiedlu koło Białego Domu?)

Skąd masz takie tanie materiały na budowe piwnicy.Jestesmy zainteresowani. Prosze daj nam namiary.Pozdrawiam!

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście polecić mi jakąś rzetelną, sprawdzoną i przyzwoitą cenowo ekipę tynkarsko-wylewkarską.

Robota (tynki wewnętrzne c-w ściany i sufity - ok. 800m2) byłaby za 2-3 tyg., później wylewki (najchętniej mixokretem - ok. 250m2) i tynki zewnętrzne (ok. 300m2).

 

Pozdrawiam wszystkich budowniczych z ziemi rybnickiej (i nie tylko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarysto :)

Widze, ze dobrze znasz tereny Ochojca, wiec pewnie bardzo szybko namierzysz tez moja dzialke. Dokladnie obok "Białego Domku" jest dom wlascicieli tej restauracji, a zaraz obok ogrod mojego dziadka, ktory jest nasza dzialka. Sa juz na niej bloczki na piwnice i stemple :wink:

Na poczatku mielismy kupic pustaki wibroprofilowane, ale w koncu kupilismy zwykle bloczki fundamentowe z PREFROW-u, tutaj jest adres:

Prefrow. Sp. z o.o. - Przedsiębiorstwo prefabrykacji górniczej. Zakład produkcyjny Jankowice

(0-32) 422 20 53

44-266 Świerklany

Z tego, co sie orientuje, cena w tym tygodniu poszla w gore, dlatego tez my kupilismy je tydzien temu. Najlepiej zadzwon i zapytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDZIA!!!

Co się z Tobą działo???? Tak długo się nie odzywałaś!!!!!

Jak tam prace wykończeniowe domku????

Pozdrawiam Ilona

z tego co wiem to Edzia była w Zakopcu na nartach, ale Ciebie

też nie słychać chociaż parę razy zauważyłem Twoją obecność na Forum,

ale i ja mam pytanko do Ciebie "co tam panie na budowie?", okna zauważyłem ( jakie?), co teraz robicie?

Pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles - na Forum jestem praktycznie codziennie tylko nie zawsze się loguję - a na budowie jak zauwazyles praca wre w zeszłym tygodniu wstawiliśmy okna, robilismy instalacje elektryczną i wykonalismy a raczej wykonał nasz wspólny znajomy przyłącze wody w tym tygodniu otynkowalismy już cały domek w środku a jutro mają zaczynać instalatorzy podłogówki. Troche mnie tylko martwi ta pogoda mam nadzieję że tynki mi nie pospadają ze ścian. A jak prace u Ciebie?

Pozdrawiam Ilona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ilona :)

Milo spotkac tutaj tak bliskich sasiadow :wink: O ile sie nie myle, to budujesz w Pilchowicach, prawda? Ja dosyc czesto tam jezdze, a glownie z dzieckiem na szczepienia :wink: Napisz mi na priva, kogo tutaj tak czesto odwiedzasz, bo byc moze sie okaze, ze znamy sie z widzenia, hehe :lol: A Ty gdzie dokladnie budujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej rybniczanie,

czy ktoś wie od której zaczynają się jutro Targi DOM?

Targi zaczynają się już dziś i są czynne od 10-18 tej

Pozdrawiam

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...