Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Dzięki Edzia,

wiem, że są od dziś ale nie dam rady, wybieram się jutro rano

Nie ma sprawy Artur :) , ja też o ile się wybiorę to jutro i w dodatku w godzinach raczej popołudniowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Żaba bardzo serdecznie dziękuje, właśnie się wybieramu. Pozdrawiam.

 

Ja jadę jutro, wprawdzie to już będzie ostatni dzień, ale mam nadziej iż będzie mniej ludzi :lol:

co było ciekawego na Targach?

czyżby jeszcze nikt nie wrócił? :roll:

 

 

Byłam, wróciłam i stwierdzam raczej nie było warto. Było gorzej niż w zeszłym roku. Jedyne co to pozbierałam trochę ulotek, natomiast w wielu przypadkach nie było nawet cenników. Generalnie wystawcy zapraszali do swoich firm na jakiekolwiek rozmowy i oczywiście straszyli podwyżkami po 1 maja.

Najbardziej rozbawił mnie pan, który rozparty na krzesełku :o przekonywał klientów-petentów :D (którzy oczywiście stali) iż bardzo dobrze że wprowadzili 7% Vat tylko na robociznę, bo dzięki temu on na wszystko wystawi fakturę, a do tej pory wszyscy byli stratni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Pobyt na targach budowlanych "chyba staroci" bardzo nas rozbawił i zaskoczył. Widzieliśmy jak wystawcy poijali winko i świetnie się bawili, nie zwracając uwagi na klientów.

Większy wybór jest na targu w Będzinie lub na giełdzie gliwickiej.

Może sie mylimy ale inaczej to sobie wyobrażaliśmy.

Zebraliśmy troche ulotek od natarczywych "hostes" i szybko do domu.

To tyle odnośnie targów.:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zostało mi 5 palet porothermu 30, pilnie sprzedam chętnemu po atrakcyjnej cenie (sama kupowałam ten porotherm z 20% upustem).

Niestety trzeba sobie samemu zorganizować przewóz, palety są do odbioru w Imielinie prosto z budowy. czekam na kontakt na priv.

Pozdrawiam,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! Bylismy w sobote na targach i jetseśmy również rozczarowani.Wyobrażalismy sobie je bogatsze i bardziej konkretne.Mieliśmy wrażenie, że niektórym wystawcom przeszkadzaliśmy.W zasadzie, to targi nie były targami budownictwa- tylko wystawą okien i betonowych murków. :lol: :lol: :lol: Więcej można się dowiedzieć , a przede wszystkim zobaczyć - w hurtowni materiałów budowlanych. Pozdrawiam serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Przy tak pięknej pogodzie aż chce się pracować, od kilku dni porządkujemy działkę tzn. wycinamy drzewka owocowe których jest dość sporo i przygotowujemy wszystko pod drogę dojazdową do działki. Jutro u notariusza zostanę dumnym właścicielem tej działki (prezent od MAMUŚKI)

no i ruszamy z budową. Mamy już pozałatwiane większość spraw papierkowych teraz jeszcze tylko pozwolenie na budowę, myślę że jak dobrze pójdzie to stan surowy zamknięty będzie jeszcze w tym roku.

Budujemy domek z pracowni Pawła Boducha

http://www.boduch.pl/info.php?id=117

miejsce inwestycji to Zabrze dzielnica Kończyce.

Może jest ktoś kto buduje w pobliżu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś bardzo dokładną ekipę do ocieplenia poddasza?

Ja mam, ta ekipa to żona i ja :lol: , żona jest bardziej dokładna,

to można zrobić samemu, wełna trochę gryzie, ale da się wytrzymać

 

HEHEHE wiem coś o tym bo pierwszą warstwę kładliśmy też sami, i kłucie wełny w oczach , gardle, i wszędzie gdzie się da nie jest mi obcy. Lecz przyznam szczerze że poprostu brakuje mam już czasu bo robota jest wyjątkowo żmudna .

Ja mam dość wysoką ścianke kolankową, wiec i dach jest stosunkowo wysoko, a że jestem niska to moge tylko robić wykończeniówkę, bo po jetkach mój maż skacze sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos kupował maxy 25 (U220) w Busterze w Gliwicach??? Podali mi cene 1.83 a Kozłowicka kosztuje 2.23 i zastawiam sie czy to nie jest jakas jakas kiepska jakosc. Czy ktos mi moze pomoc??? W piatek musze zamowi, zeby jeszcze w kwietniu dostac.

 

Wydaje mi sie że warto zainwestować w Kozłowicką. Najlepiej kupowac ją u przedstawiciela producenta w Pyskowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukujemy solidnej firmy lub ekipy tylko z referencjami do postawienia domu w stanie surowym z możliwością dalszej współpracy.

Termin realizacji sierpień-wrzesień 2004r, Świerklaniec koło Tarnowskich Gór.

Projekt Studia Atrium GL-174.

Wszelką informacje proszę kierować na [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...