Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Poszukujemy solidnej firmy lub ekipy tylko z referencjami do postawienia domu w stanie surowym z możliwością dalszej współpracy.

Termin realizacji sierpień-wrzesień 2004r, Świerklaniec koło Tarnowskich Gór.

Projekt Studia Atrium GL-174.

Wszelką informacje proszę kierować na [email protected]

w Tarnowskich Górach budował Mirzaw , ale On się już wprowadził

i chyba tutaj nie zagląda, ma swoją stronę www

http://www.powernet.com.pl/~mirek/priv

spróbuj się z nim skontaktować, może będzie mógł ci pomóc,

ja miałem tynkarzy z Tar. G., szczerze mówiąc widziałem lepsze tynki

niż moje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie!

Istne szaleństwo i to się udziela. Chcielibyśmy kupić jak najwięcej materiałów w kwietniu, ale okazuje się, że ceny większości już poszły w górę, a i o upusty trudno :cry: .

 

Może wiecie gdzie w okolicach Gliwic można kupić deski na podłogi po przystępnych cenach ?

 

Pozdrawiam Alicja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alis to tak jak u mnie, też takie szaleństwo. Z grubszych zakupów został mi tylko dach tzn. gonty, rynny i elementy blaszane.

Niedawno kupowałam deski sosnowe w Trachach.

Namiar miałam od magmi, jak chcesz mogę Ci podać.

pozdrawiam

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem tu całkiem nowy ale liczę na pomoc zadomowionych forumowiczów.

Nie buduję lecz remontuję stary dom, a właściwie chcę zacząć i to jak najszybciej.

Proszę, podajcie namiary na jakąś ekipę remontową, szukam kogoś do regipsów i do instalacji elektrycznej. Okolice Tychów.

Trudno jest mi znaleźć kogoś solidnego i taniego, bo remontuję na odległość ale mam nadzieję że z forum muratora sobie poradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew odnośnie desek :lol:

 

Edzia bardzo bym prosiła o namiary na prv.

Dużo dobrego naczytałam się na temat pana, który u Ciebie robił kominek, to może przy okazji i namiary na niego poproszę :D

 

jamles

Im więcej tym lepiej- porówna się ceny.

Podbitki u mnie też brak, ale na to chyba Vat 22%, więc poczekam.

pozdrawiam

Alicja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak magmi kupowałam deski w Trachach, a stolarze nawet nie narzekali :wink: . W sobotę zakończono kłaść dechy na podłogach. Po świętach wylewki i płytki .

Magmi do zamieszkania jeszcze trochę nam zejdzie. Planujemy w wakacje letnie, ale nie wiem czy się wyrobimy.

pozdrawiam

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale dawno mnie tu nie było i aż strach pomyśleć że sam założyłem ten klub, wstyd wstyd.

Ale byłem zaj... zajęty w mojej pracy zawodowej.

Nic to w sobotę catepilar wjechał na moją działkę i co zapadł się!!!!

Już się cieszyłem że zaczynam a tu du.... Zebrał to co mógł i 14 poprawka może już ziemia wyschnie.

 

Ludzie czy możecie mi powiedzieć co za histeria narodowa się dzieje tymi cenami!!!!! Rozjachał mi się kosztorys że aż hej.

Czy u nas nigdy nie może byc normalnie???

pozdrófka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję żę w tym roku się wprowadzę do nowego domku. Budowę rozpoczołem w pażdzierniku 2000 r. Buduję z własnych środków,etapami. Pierwsdzy etap to fundamenty ,nastepny rok stan surowy zamknięty,dach ,okna, następny to ścianki działowe instalacje tynki ścian.

Aktualnie wykańczm poddasze płytami gipsowymi,planuję glazurę ,parapety posadzki,dzrzwi oraz docieplenie budynku na zewnatrz. Zastanawiam się nad sposobem docieplenia ścian. Czy docieplić dom styropianem i wykończyć tynkiem akrylowym? a może mineralnym? Mam kolegę ktury wykończył dom w ten sposub 5 lat temu i całkiem nieżle to dziś wygląda. Może ktoś ma również doświadczenie z takim tynkiem .Wypowiedzcie się na temat kosztów oraz jakości tynku pozdarawiam .darekBB Częstochowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targujcie się mocno Ceny w składach faktycznie są już takie że zawierają 22 % podatek vat. Ostatnio kupowałem glazure i znalazłem sklep w kturym obniżono cenę do cen z przed podwyżki ,mowa o kilkudziesięciu metrach. Wzasadzie nikt nie trzyma towaru na magazynie ,wszystko zprowadzają na zamówienie. Spotykam się również z opiniami Ze ceny spadną w czerwcu ,teraz wszyscy kupują na zapas . Ciekawe czy to prawda? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam Wszystkich :)

Pewnie wszyscy zapracowani na budowach...

U mnie też prace wrą ( ile praca 3 robotników od 8.00 do 16.00 zasluguje na miano "wrącej"). Mam już ścianki działowe i ekipa ruszyła do prac nad stropem drewnianym.

Czy ktoś z Was wybiera się na Targbud w przyszłym tygodniu?

Może umówimy się na spotkanie?

Pozdrawiam,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Znowu mam zaległości w wizytach. Ale jestem usprawiedliwiony ponieważ ruszyłem 14.04 a moim budowlańcom robota pali sie w rękach. Zacząłem wykopy 14 rano a juz jutro wylewamy ławy fundamentowe. Mam 6 górali gościowie jadą od 7 do 7, przez 12 godzin!!!!. Nie nadążam z dstarczaniem materiałów.

Minsem tego jest że kasa leci z konta że ach przykro patrzeć. Nie miałem pojęcia że takie prace mogą dać tyle radości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...