Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sorki.

Dopiero zaczynam, ale na forum a nie budowę (chyba to tak zabrzmiało). Dom mam wg proj. indywidualnego,254m2(parter+poddasze) i piwnica. buduje syst. gospodarczym, mam "już":dach z gontami bitum.,okna drew.,tynki 95%,wylewki 80%,kable el.,tablice(3-na wyrost),przyłącza, ocieplenia skosów 80%. Wszystko staram sie robić samemu (z wyjątkiem murów i dachu i instalacji). Acha ,ogrzewanie kombinowane (podłogowe tam gdzie bedą płytki reszta grzejniki, które dopiero bedą+piec ekol. węglowy.Wczasy spędzam na malcie a żona na krecie :lol: :lol: .Krystian dzięki za zaproszenie postaram sie być.Nara bo ide na budowa ciepać malta.Żniwa wielkie ale... fachowców mało i...kasy. :lol:

Acha, jeśli bede mógł to służę pomocą (jakieś praktyczne rady)na gg 9546821 lub u synka 3433826 i prosic o mnie lub na priv.Nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj bodzio w naszej Grupie. :)

Oj nie zazdroszczę Ci dzisiaj tej malty /tzn. ciepania :wink: :)/ w taki upał.

 

No a na spotkanie w Ogrodzieńcu ściągnij żonę z tej krety i OBOWIĄZKOWO :wink: :D musicie się stawić...Ni ma lekko budować na Śląsku :p 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dzięki za miłe przywitanie do grona bywalców forum . Jako nowy dopiero sie wkręcam, ale ja wam jeszcze pokaże 8) . Na razie pokaze Wam swoją chacię (wiecej na razie nie mam)

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=24712&grupa=0&kat=2&a=bodzio_g

Podoba mi się chata Krystiana i może ją niedługo zobaczę :o (28.08.04).

Ps. Krystian -też mam łuki w oknach (na poddaszu), ale bez witraży(wszystko przez te baby :lol: -patrz żony) :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia:

Oj nie zazdroszczę Ci dzisiaj tej malty /tzn. ciepania / w taki upał.

Dzieki Edzia za współczucie :p . Wylałem hektolitry potu ale coś tam udało mi sie zrobić. Już niedługo wracam z tej malty, żona już wróciła z kreta, wiec będziemy odpoczywac u siebie na wsi.

Narqka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Tu Szczecin!

 

Wiecie, jest u nas kilku górali, co kładą dachy, niestety są zajęci do końca roku!!!!

Może macie namiarki na fachowców jeżdżących za chlebem trochę na północny - zachów!!!

Szukam, bo są tani i baaaaaaaardzo dobbbbbbbrzy!!!!

 

 

Jak byście byli tacy uczynni, to poproszę na priv!!!

Z góry dzięki i życzę Wam wszystkiego dobrego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Tu Szczecin!

 

Wiecie, jest u nas kilku górali, co kładą dachy, niestety są zajęci do końca roku!!!!

Może macie namiarki na fachowców jeżdżących za chlebem trochę na północny - zachów!!!

Szukam, bo są tani i baaaaaaaardzo dobbbbbbbrzy!!!!

jolly niestety ja swoich górali nie mogę polecić, przede wszystkim

nie byli baaaaaaaardzo dobbbbbbbrzy!!!!

a czy tacy tani :roll: różnice z nie góralami nie były powalające :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne Jamles, bo u nas różnice są następujące:

nasi od 40 wzwyz, a Wasi od 20

Dla mnie to duża różnica!

 

Ale mnie zaskoczyłeś, a co Ci źle zrobili?

W takim razie na wszystkich trzeba uważać!!!

 

Pozdrowionka :D

W takim razie na wszystkich trzeba uważać!!!

mieli problemy np. z folią dach. przy oknach, kominach... folia wywinięta

raz do góry, raz na dół, stłukł im się wyłaz kominiarski, stopnie kominiarskie trochę się huśtają itp. Robili tylko pokrycie dachu za 23 zł

z VAT. Więźbę robił wujek żony za 5zł. Ceny z końca 2002r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...