Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich :)

po urlopie życie jest piękne, a budowa to najprzyjemniejsza rzecz pod słońcem :)))

jestem pełna optymizmu, pomimo tego, że bardzo poważna firma od okien opóźnia się tak c.a. o 3 - 4 tygodnie z montażem okien. :-?

Ale teraz najważniejsze jest to, że budowa przechpodzi pod moje skrzydła - uzgadniam sposoby kładzenia kafelek w łazienkach, szczegóły wykonania belkowania sufitu w kuchni, dyskutuję ze stolarzem o wyglądzie szafek kuchennych, dobieram klamki do drzwi wewnętrznych itp. Ale mi to sprawa frajdę, że hej! Szkoda tylko, że jak J. miał pod swoją opieką sprawy budowy, to jeszcze wtedy nie bardzo liczył się z kosztami, a teraz ja muszę szukać oszczędności ;).

I cieszę się, że zobaczę wielu z Was w Ogrodzieńcu. Jutro zakupy składników do sałatek....

Pozdrowienia,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich - kolejna Rybniczanka. Buduję na wsi (okolice Lysek) - droga Rybnik-Racibórz.

Wczoraj przywieźli nam więźbę.

 

Joanko witaj sąsiadko...do Lysek to kiedyś chodziłam piechotą do kościoła. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanko witaj sąsiadko...do Lysek to kiedyś chodziłam piechotą do kościoła. :)

podobno teraz farorz tam jest "superowy" 8) :o :wink:

 

A coś mi się obiło o uszy :) .

Czy masz na myśli tego co kiedyś był tam "kapelonkiem"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITOJCIE

Byłech wczora u Krystka na bibie w ogrodziyńcu. Jako to beła balanga !!!!

Zołujcie wsziscy, coście niy byli. Wszystkigo beło pod dostatkim. Piwa , wusztu i wszelakigo miynsiwa. Kołocz i inne maszkiety( ino krupnioków brakło). A frele co jedna , to gryfniyjszo , a same łosiemniostki( i młodsze). Chopy- stawiejcie se te chałpy, bo do niczygo wiyncyj sie nie nadowocie :wink: .

Nara , bo rano ida na szychta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...